Łukasz Szewczyk11.10.2017 (16:26)30

"Liga+ Extra" w nowej formule. Krzysztof Marciniak prowadzącym, więcej ekspertów

W niedzielę (22 października 2017 roku) na antenie Canal+ magazyn poświęcony rozgrywkom piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy "Liga+ Extra" zadebiutuje w nowej formule. Prowadzącym będzie Krzysztof Marciniak, a w programie pojawi się więcej reporterów i ekspertów.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 30)

A co z NBA?! Za chwilę rusza nowy sezon, a w C+ cisza! Czyżby nie przedłużyli praw i szykuje się kolejny odpływ treści sportowych???
 5  
a po ci NBA?? Po co wam jakaś kopana... Będzie siatka, jest golf, są koniki więc wio, wio i patataj i nie narzekać! :D I ten prowadzący, jaki ladniutki - idealnie komponuje się z obecną ofertą sportową. A ceny w kablu jakie fajne :) Pamiętam jak za 25 zł miałem ekstraklasę, LM, LE, angielską, hiszpańską, francuską, włoską, NBA i 500 premier rocznie (doszły prawa z nPremium) a za to coś chcą 69 zł w mojej kablówce ... Śmiać się czy płakać???!!!
 5  
Lubiłem tamtych gości - i życze im jak najlepszego w przyszłości - ale mam nadzieje, że Ci nowi też się wykażą ... tak dla ścisłości ! :-)
 3  
Rozumiem że minusuje mnie jakiś wyznawca KOD, któremu znudziło się siedzenie na ulicy, ale wiec że kiedyś to był dobry portal o mediach i część ludzi zachowuje tradycje i nie pieprzy o bzdurach !
 1  
@max1234, ci "nowi" już sie wykazali... i na pewno nie jest to ta jakość...
 4  
@astercity. Osobiście wolałbym żeby powstała jedna platforma i połączone "cafe futbol" i "liga+extra". Ale skoro mi chciałeś tylko dogryźć to jak mieli się wykazać, skoro Ci dopiero odeszli, a nowy program dopiero przed nami ?
 7  
prowadzac chocby studio LM czy Ekstraklase po godzinach...
 2  
No cóż.. ale Smokowski też się nie wykazał prowadząc lige+ samodzielnie (w odróżnieniu od Twarowskiego), więc na podstawie innego programy ciężko tak ocenić ... a ogólnie to nie chce się kłócić, i mam nadzieje że wyjdzie na Nasze, więc pozdrawiam :-)
 0  
A co z NBA?! Za chwilę rusza nowy sezon, a w C+ cisza! Czyżby nie przedłużyli praw i szykuje się kolejny odpływ treści sportowych???
W oświadczeniu, gdy nie przyznano im praw do Ligi Mistrzów i Ligi Europy, napisali: "Niestety, musimy w zrównoważony sposób podchodzić do rosnących cen za prawa do transmisji sportowych."

Albo ceny za NBA znacznie wzrosły, albo spadło zainteresowanie tymi rozgrywkami i nie opłaca im się w nie inwestować. Poza tym czeka ich rywalizacja o prawa do ligi angielskiej i ekstraklasy - tą pierwszą może zainteresować się Eleven, zaś tą drugą interesuje się Polsat.
 4  
@Kalif-ten młody,
Tylko kogo to obchodzi? Na jakieś konie, golfa, regaty, siatke co nikogo nie obchodzi to kase mieli. A teraz tracą prawdopodobnie kolejny kluczowy dla pewnego grona odbiorców produkt. Trwonią naszą kasę (abonentów) na odpady których nie chcemy oglądać i nie potrafią zapewnić ciągłości dostępu do topowych treści. Wcale im nie zycze utrzymania ekstraklapy i angielskiej. Niech stracą kopaną to przynajmniej o wiele taniej wyjdzie abonować Polsat/Eleven niż ten co raz smiesniejszy pakiecik pseudo premium po skandalicznie wysokich cenach (w kablu chca odemnie 7 dych za full paczke).
 5