Łukasz Szewczyk12.10.2017 (14:55)brak komentarzy

Zoom TV w serii "Na ziemi obiecanej" odkryje Łódź na nowo

Królowie bawełny Karol Scheibler i Izrael Poznański, a także związani z Łodzią znani polscy reżyserzy Andrzej Wajda i Roman Polański oraz aktorzy Leon Niemczyk i Bronisław Wrocławski znajdą się wśród bohaterów programu "Na ziemi obiecanej" o Łodzi, najnowszej produkcji Zoom TV.
"Na ziemi obiecanej"
"Na ziemi obiecanej" na nowo odkryje Łódź prezentując różne odsłony jednego
z najważniejszych polskich miast. Autorzy program pokażą od kuchni nie tylko Łódź fabrykancką, przybliżając postaci najbogatszych łódzki przemysłowców i sprawdzając jak powstawały imperia przemysłowe i pałace (np. Pałac Poznańskich), ale też przedstawią Łódź filmową. Wśród bohaterów programu znajdą się m.in. związani z Łodzią znani polscy reżyserzy Andrzej Wajda i Roman Polański oraz aktorzy: Bronisław Wrocławski, Leon Niemczyk i Maria Probosz.
Emisja premierowych odcinków "Na ziemi obiecanej" w poniedziałki o godz. 18.30 (od 16 października 2017 roku) na antenie Zoom TV.

"Na ziemi obiecanej" na zlecenie Zoom TV produkuje Telewizja Toya. Materiały przygotowują reporterki Kamila Basińska i Ewa Tyszko pod okiem wydawcy Joanny Goszcz-Stasiak.