Łukasz Szewczyk12.10.2017 (15:01)4 komentarze

Monika Mazur nową prowadzącą "Lajk!" w TVP2

Aktorka Monika Mazur, znana m.in. z roli ratowniczki Martyny w serialu "Na sygnale", poprowadzi lifestylowy magazyn "Lajk!" emitowany w TVP2. Wraz z Mateuszem Szymkowiakiem Monika będzie zapraszać widzów za kulisy najciekawszych wydarzeń rozrywkowych i kulturalnych w całym kraju.
Monika Mazur w serialu „Na sygnale” / Fot. TVP
Najbliższe wydanie magazynu "Lajk!" z udziałem Moniki Mazur już w sobotę 14 października o godzinie 10:45. Tego dnia duet prowadzących zaprosi widzów do Wrocławia. Nieprzypadkowo, bowiem Wrocław to rodzinne miasto Moniki! Widzowie będą mieli okazję odwiedzić m.in. wrocławskie Afrykarium. Miejsce absolutnie wyjątkowe, uhonorowane zaszczytnym tytułem czwartego cudu świata wśród ekspozycji ogrodów zoologicznych na całym świecie.
Co jeszcze czeka widzów w najbliższym wydaniu magazynu "Lajk!"? Bollywood w sercu Warszawy, czyli relacja z Indian Film Festival. Dowiemy się również, które gwiazdy zdaniem "Fashion Magazine" zasłużyły na tytuł najlepiej ubranych Polaków. Na deser zaś - wyjątkowe spotkanie z Natalią Kukulską. Nie zabraknie także stałych cykli: "Dajemy lajka" i "Café książka".

Komentarze (1 - 4 z 4)

Kolejny sukces kurwizji. Reaktywowany 997 spadł z anteny po 1 odcinku
wiadomosci.onet.pl/kraj/tvp2-po-jednym-odcinku-zawiesza-magazyn-kryminalny-997/36q9rdk
 1  
"Wiadomości onet"?:):):)
 3  
wiadomości Wirtualne Media także :ZONK !!!
wirtualnemedia.pl/artykul/magazyn-kryminalny-997-w-tvp2-znika-po-jednym-odcinku-michal-fajbusiewicz-po-tekscie-witolda-gadowskiego-nie-mam-zludzen-na-powrot
 3  
wiadomosci.onet.pl/kraj/zakon-ojca-rydzyka-dostanie-kolejna-dzialke-za-bezcen/hyxg6f1

"Do rozwijania skrzydeł redemptorystom brakowało praw do gruntu i przychylności niektórych urzędów. Z pomocą przyszły jednak obecne władze państwowe.
Wojewoda uznał, że zakon prowadzi działalność dla ogółu, więc może, w drodze wyjątku, nie organizować przetargu."

Wybuduję sobie basen w Toruniu do działalności komercyjnej, zobaczymy czy wojewoda udzieli mi tak dużych zniżek na prowadzenie działalności DLA OGÓŁU.
 1