Łukasz Szewczyk12.10.2017 (15:08)6 komentarzy

Gabi Drzewiecka poprowadzi "Nową tonację" w Canal+

Canal+ poszerza ramówkę o nowy program muzyczny, który poprowadzi Gabi Drzewiecka.
W każdy piątek, przed wieczorną premierą dnia, Gabi Drzewiecka zaprosi widzów na wciągającą podróż po świecie muzyki. W każdym odcinku "Nowej Tonacji" widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami, przegląd nowości płytowych, zapowiedzi koncertów, newsy z życia gwiazd muzycznych oraz doniesienia z list przebojów.
- Od dawna marzyłam o takim programie, więc ogromnie się cieszę, że będę miała przyjemność go poprowadzić. Muzyka to mój żywioł, tak więc mam nadzieję, że ta pasja udzieli się naszym widzom - mówi prowadząca.

Premierowe odcinki programu "Nowa tonacja" w piątki o godz. 20.40 (od 13 października 2017 roku) na antenie Canal+. W pierwszym odcinku "Nowej Tonacji" gościem specjalnym będzie Natalia Nykiel.

Gabi Drzewiecka / fot. Piotr Tarasewicz
Gabi Drzewiecka to dziennikarka, której głos znają wielbiciele radia i słuchacze Chillizet. Dla "Dzień Dobry TVN" przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami muzyki, takimi jak Ed Sheeran, Jack White, Depeche Mode, Sting, Nickelback, Sean Paul, Imagine Dragons czy Shirley Manson.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Spoko choć z Niedźwiedziem miało swój klimat. Pewnie się nie dogadali.
 5  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
wyjebałbym ją
 3  
Ta laska jest taka daremna :( żal.pl
 1  
tez bym ja wyrzucil z pracy.
 1  
"W każdym odcinku "Nowej Tonacji" widzowie zobaczą wywiady z gwiazdami, przegląd nowości płytowych, zapowiedzi koncertów, newsy z życia gwiazd muzycznych oraz doniesienia z list przebojów."

... brzmi jak jakiś program z ESKA TV lub innego darmowego kanału w naziemnej DVB-T.
 1  
wyjêbäłbym ją ale analnie
 1