Łukasz Szewczyk13.10.2017 (14:06)2 komentarze

"Orville", "Chirurdzy 14", "Wirus 4" - serialowy listopad na antenie FOX

W listopadzie widzowie FOX polecą pełnym humoru statkiem U.S.S. Orville, którego kapitan Ed Marcer wraz z załogą, składającą się z ludzi oraz innych międzygwiezdnych ras, będą odkrywać nowe terytoria wszechświata. Dodatkowo "Gray's Anatomy: Chirurdzy" oraz "Wirus" z nowymi sezonami.
OSerial "rville" / Fot. FOX
2 listopada 2017 roku na antenie FOX zadebiutuje serial "Orville" (emisja w czwartki o godz. 21.00, w dniu premiery dwa odcinki). Akcja "Orville" rozgrywa się w XXV wieku, a dokładniej w 2417 roku. Unia Planetarna awansuje Eda Mercera do stopnia kapitana statku badawczego U.S.S. Orville. Jego entuzjazm związany z objęciem nowego stanowiska zostaje szybko ostudzony, gdy okazuje się, że na pierwszego oficera przydzielono jego byłą żonę, Kelly Grayson (Adrianne Palicki). W trakcie pierwszej, rutynowej misji, załoga Orville'a wpada w zasadzkę Krillów, bezwzględnej rasy obcych, zdeterminowanej, by wykraść urządzenie, które pozwoli im na przyspieszenie czasu.
W obsadzie produkcji oprócz MacFarlane'a pojawiają się także Adrianne Palicki jako Komandor Kelly Grayson, Scott Grimes zagra porucznika Gordona Malloya, Penny Johnson Jerald w roli Doktor Claire Finn, J. Lee jako porucznik John Lamarr, Peter Macon jako komandor porucznik Bortus oraz Halston Sage w roli porucznika Alary Kitan. Pilotowy odcinek serialu wyreżyserował Jon Favreau (Iron Man, Księga dżungli).

"Grey’s Anatomy: Chirurdzy" / Fot. ABC Studio
Listopad na FOX to także gratka dla wielbicieli seriali medycznych. 22 listopada stacja rozpocznie emisję 14 sezonu nagradzanego serialu "Grey's Anatomy: Chirurdzy" (emisja w środy o godz. 21.05, w dniu premiery dwa odcinki). Już w pierwszym odcinku widzowie zobaczą jak Meredith oraz zespół lekarzy ze szpitala Grey Sloan Memorial w Seattle muszą skupić całą swoją uwagę na udzieleniu pomocy siostrze Owena, po jej szokującym powrocie. Amelia stanie w obliczu konfliktu w związku z leczeniem pewnego pacjenta. Tymczasem Bailey musi zlecić przeprowadzenie remontu po pożarze. Bohaterowie poznają również kilka nowych twarzy, które wprowadzą nieco zamieszania w szpitalu.

W 14. sezonie ponownie zobaczymy Ellen Pompeo (Meredith Grey), Justina Chambersa (Alex Karev), Kevina McKidda (Owen Hunt), Caterine Scorsone (Amelia Shepherd), Jamesa Pickensa Jr. (Richard Weber), a także Chandre Wilson (Miranda Bailey).

Serial "Wirus" / Fot. FX Productions
Listopadową listę premier na antenie FOX zamyka czwarty sezon serialu Wirus" (emisja w czwartki o godz. 23.00, od 23 listopada). Fabuła finałowego sezonu serialu "Wirus" rozgrywa się 9 miesięcy po wydarzeniach z poprzedniej serii. Eksplozja, która wydarzyła się pod koniec 3. sezonu doprowadziła do globalnej, nuklearnej apokalipsy. Z popiołów nuklearnej wojny wyłania się Wieczna Noc. Strzygonie przejęły kontrolę na całym świecie, a ludzie są zmuszani do pracy na ich rzecz.

Eph (Corey Stoll), któremu okropności popełnione przez jego syna nie dają spokoju, opuszcza Nowy Jork i udaje się do Filadelfii. Jego samotność nie trwa zbyt długo. Wkrótce spotyka nowych bojowników, którzy po raz kolejny rozbudzają jego chęć do walki. Na zlecenie Setrakiana (David Bradley), Fet (Kevin Durand) i Quinlan (Rupert Penry - Jones) szukają nowych sposobów na powstrzymanie Mistrza. Bohaterowie muszą zrobić wszystko, co w ich mocy, by uratować ludzkość.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Orville odprężająca parodia Star Treka, fajne a nowy serial Star Trek juz leci
 0  
hunter
 0