Łukasz Szewczyk13.10.2017 (14:40)20 komentarzy

TVP ma umowę z miastem Zakopane na "Sylwester marzeń". Transmisja w TVP2

Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski i burmistrz Zakopanego Leszek Dorula podpisali umowę dotyczącą wspólnej organizacji Sylwestra 2017. Koncert z zimowej stolicy Polski będzie transmitować TVP2.
Umowa TVP z miastem Zakopane
Telewizja Polska już po raz drugi zorganizuje szampańską imprezę sylwestrową pod Giewontem. Jak zapowiada TVP, podobnie jak w ubiegłym roku na Równi Krupowej wystąpią największe Gwiazdy polskiej i światowej muzyki rozrywkowej. Koncert rozpocznie się 31 grudnia o godz. 19.00, a zakończy 1 stycznia 2018 o godz. 02.00.
- W ubiegłym roku to był najwspanialszy Sylwester od wielu lat w Polsce. Zakopane się sprawdziło. Jeżeli setki tysięcy Polaków przyjeżdżają witać Nowy Rok, to jest to narodowe miejsce do odbycia Sylwestra. Fantastyczne gwiazdy, fantastyczna publiczność. W tym roku powtórzymy ten sukces. Wchodzimy w bardzo ważny rok, w stulecie polskiej niepodległości, więc chciałbym, byśmy weszli w 2018 rok z przytupem - powiedział Jacek Kurski, Prezes TVP.

W ubiegłym roku pod Giewontem razem z TVP2 bawiło się ponad 60 tys. osób. W sylwestrową noc padł też rekord oglądalności, kiedy w szczytowym momencie wspólny występ Maryli Rodowicz i Zenona Martyniuka obejrzało 5 mln widzów.

Szczegóły dotyczące tegorocznego Sylwestra z TVP2 zostaną przedstawione w terminie późniejszym podczas osobnej konferencji prasowej. Jak już informowaliśmy, na scenie ponownie ma zaśpiewać Zenon Martyniuk.

Komentarze (1 - 10 z 20)

W roli głównej Zenek Martyniuk :)
 2  
Jak do tego doszło nie wiem...
 15  
zakopane - miejsce dla warszafki, pinc setów, grazyn i januszy od namorskich parawanów + zenek martyniuk na sylwestra i mamy pelny przekrój pispolactwa.
 6  
Nie mogę się doczekać. To discopolo, te pieśni niepokorne i patriotyczne. Może nawet sam two. Pietrzak zaśpiewa? Może tow. WOlski mu jakiś tekst podsunie?
Towarzysze!!! Sylwester w rękach partii - partia z Sylewstrem :D :D
 4  
Jak znam życie nie można wykluczyć występu Kayah...

beka z frajerów!!!
;D
 0  
A Jarozbaw zatańczy i zaśpiewa na scenie, ku uciesze kuraków-buraków?
 5  
- W ubiegłym roku to był najwspanialszy Sylwester od wielu lat w Polsce./.../- powiedział Jacek Kurski, Prezes TVP.
-------------
Ciemny lud uwierzył, przecieto prowda, cało prowda.... a moze jednak gówno prowda- jak żekłby ks. Tischner
 2  
TVP i wszystko jasne
 3  
TVP znów wygra z polsatem i tvn taka jest prawda
 4  
oglądać TV w Sylwestra ??? Toż to ciężki grzech !!!
 2