Łukasz Szewczyk14.10.2017 (14:32)5 komentarzy

Pierwsza polska produkcja kanału Da Vinci Learning już na antenie

Na antenie Da Vinci Learning zadebiutowała pierwsza polska produkcja stacji - "Czy jesteś tak mądry jak ja?"
"Czy jesteś mądry jak ja?"
To pierwsza w pełni zrealizowana w Polsce produkcja kanału. Program ma formułę rodzinnego teleturnieju . W każdym z odcinków występują trzy pary uczestników , składające się z jednego z rodziców z dzieckiem.
Pary odpowiadają na pytania z 10 kategorii takich jak : wielcy odkrywcy i naukowcy, wynalazki i wynalazcy, zwierzęta i ich tajemnice, kosmos daleki i bliski, lądy, morza i oceany, wielcy artyści i ich dzieła, świat biologii, fascynujące budowle, architektura oraz lektury i legendy.

W programie nie ma wygranych i przegranych , widzowie i uczestnicy zawsze poznają prawidłowe odpowiedzi a program jest doskonałą okazją do zabawy , sprawdzenia swojej wiedzy i ewentualnego uzupełnienia jej braków.

Premierowe odcinki "Czy jesteś tak mądry jak ja" będzie można oglądać na antenie Da Vinci Learning w soboty o godz. 9.0 (od 14 października). Powtórki: sobota godz. 14.00 i 19.00, niedziela godz. 9.30 i 13.00, poniedziałki godz. 16.00, wtorki godz. 18.00, środy godz. 17.00.

Komentarze (1 - 5 z 5)

do REDAKCJI !!
dziś zmarła Anna Szałapak po długiej i ciężkiej chorobie.
Biały Anioł Piwnicy pod Baranami w Krakowie.
 3  
ktos w ogole oglada ten kanał?
 3  
Ja. Całkiem ciekawy, można sporo się dowiedzieć i oczywiście brak reklam przerywających program.
 3  
niestety ale reklamy już są i to tak samo drażniące jak na każdym innym kanale, też ceniłem ten kanał za brak reklam, teraz nie da się go oglądać
 3  
Oglądałem ten kanał.
Niestety, dziadowska Vectra usunęła go.
 1