Łukasz Szewczyk17.10.2017 (12:26)19 komentarzy

MTV Music już nadaje

W samo południe 17 października 2017 roku kanał VIVA Polska zmienił się w MTV Music. Tym samym Viacom International Media Networks koncentruje się na rozwoju lokalnych wersji swoich flagowych globalnych marek i wzmacnia swoją pozycję w segmencie muzycznym.
MTV Music
Muzyczna propozycja stacji MTV Music będzie uzupełnieniem rozrywkowych programów dla młodzieży oferowanych przez MTV Polska. MTV Music jest w pełni lokalnie przygotowanym kanałem muzycznym. Stacja prezentować będzie największe hity międzynarodowych gwiazd i lokalnych artystów, światowej klasy wydarzenia takie jak MTV Video Music Awards, MTV EMA, MTV Movie & TV Awards, relacje z największych festiwali i koncertów w Polsce i na świecie. Już za tydzień (we wtorek 24 października o godz. 22:00) odbędzie się telewizyjna premiera "MTV Unplugged O.S.T.R. Autentycznie"

W ramówce kanału znalazły się m. in. listy największych polskich, europejskich czy amerykańskich przebojów. Nie zabraknie także porannego pasma, które rozbudzi widzów i doda energii na cały dzień. Z kolei każdy weekend zdominowany będzie przez pasmo MTV Dance, które rozpocznie się w piątek o godz. 17.00 i potrwa aż do niedzielnego poranka. Z kolei w świat nowości, gorących plotek i show biznesu wprowadzi widzów Nina Cieślińska i jej codzienny program newsowy "MTV Bites" (premierowe wydania o godz. 16.00).
Kanał MTV Music dostępny będzie na platformach większości operatorów kablowych i satelitarnych w miejscu dotychczasowej VIVA Polska. Zasięg stacji to 7,7 mln gospodarstw domowych.

Wprowadzeniu MTV Music towarzyszy szeroka kampania marketingowa, skupiona głównie na platformach social mediowych (Facebook i Instagram) oraz platformie YouTube. Ambasadorami MTV Music zostali nominowani do tytułu "Najlepszy Polski Artysta MTV EMA", Margaret i Dawid Kwiatkowski. Z okazji startu kanału, artyści zagrali fragmenty swoich hitów w nowych, wyjątkowych aranżacjach, do których powstały wideoklipy. Ich premiera odbędzie się 17 października, podczas live chatu z udziałem Margaret i Dawida, na fanpage'u MTV Music.

Komentarze (1 - 10 z 19)

Potwierdzam. O 12:05 zniknęło logo VIVA Polska, a pojawiło się logo MTV Music.
 12  
Kiedyś MTV była najsławniejszą stacją muzyczna. Teraz z tego Mtv Polska zrobili jakiś dokumentalny ... sami wiecie. Można mieć tylko nadzieje że z Mtv Music nie zrobią tego same, bo w końcu zabraknie muzycznych. p
 20  
Zobaczymy czy MTV Music sprawdzi się w Polsce. VIVA Polska była dobra w latach 2000-2011, dopóki nie zaczęli mieszać w ramówce. Teraz dajmy szansę MTV.
 13  
W ipla rozrywka za 5 złotych mam pakiet 8 kanałów mtv i widać różnicę między mtv polska a reszta mtv z paczki.
 8  
Muzyczna telewizja miusic...
 11  
O to jestem zaskoczony jak rano włączyłem TV to jeszcze był wizerunek stacji Viva Polska :-)
 1  
Potwierdzam. O 12:05 zniknęło logo VIVA Polska, a pojawiło się logo MTV Music.
O to jestem zaskoczony gdy ja rano włączyłem TV to jeszcze był wizerunek kanału Viva Polska :-) Muszę zobaczyć ten nowy wizerunek tej stacji :-D
 1  
Chyba każdy kiedyś oglądał VIVE niemiecką i kiedy się pojawiła VIVA Polska wzorowana na niej to był shock :D Niestety dzisiaj tych stacji jest mnóstwo i jedna gorsza od drugiej. Większość wciska małolatom jakąś papkę, czyli debilne programy, zamiast pokazywać dobrą muzykę i w jakiś sposób poszerzać ich wiedzę. Od strony technicznej też większość stawia na ilość nie na jakość. Przez to słaba jakość dźwięku i obrazu.
 12  
Jak narazie stacja całkiem mi się podoba szkoda tylko ze nie piszą po tytule utworu tytuł albumu jak Viva kiedyś
 3  
joshhuaa kanał MTV Music nadaje również w HD. Tylko od operatora zależy jaką kopię da na swoje dekodery.
 2