Łukasz Szewczyk17.10.2017 (12:26)19

MTV Music już nadaje

W samo południe 17 października 2017 roku kanał VIVA Polska zmienił się w MTV Music. Tym samym Viacom International Media Networks koncentruje się na rozwoju lokalnych wersji swoich flagowych globalnych marek i wzmacnia swoją pozycję w segmencie muzycznym.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 19)

Potwierdzam. O 12:05 zniknęło logo VIVA Polska, a pojawiło się logo MTV Music.
 12  
Kiedyś MTV była najsławniejszą stacją muzyczna. Teraz z tego Mtv Polska zrobili jakiś dokumentalny ... sami wiecie. Można mieć tylko nadzieje że z Mtv Music nie zrobią tego same, bo w końcu zabraknie muzycznych. p
 20  
Zobaczymy czy MTV Music sprawdzi się w Polsce. VIVA Polska była dobra w latach 2000-2011, dopóki nie zaczęli mieszać w ramówce. Teraz dajmy szansę MTV.
 13  
W ipla rozrywka za 5 złotych mam pakiet 8 kanałów mtv i widać różnicę między mtv polska a reszta mtv z paczki.
 8  
Muzyczna telewizja miusic...
 11  
O to jestem zaskoczony jak rano włączyłem TV to jeszcze był wizerunek stacji Viva Polska :-)
 1  
Potwierdzam. O 12:05 zniknęło logo VIVA Polska, a pojawiło się logo MTV Music.
O to jestem zaskoczony gdy ja rano włączyłem TV to jeszcze był wizerunek kanału Viva Polska :-) Muszę zobaczyć ten nowy wizerunek tej stacji :-D
 1  
Chyba każdy kiedyś oglądał VIVE niemiecką i kiedy się pojawiła VIVA Polska wzorowana na niej to był shock :D Niestety dzisiaj tych stacji jest mnóstwo i jedna gorsza od drugiej. Większość wciska małolatom jakąś papkę, czyli debilne programy, zamiast pokazywać dobrą muzykę i w jakiś sposób poszerzać ich wiedzę. Od strony technicznej też większość stawia na ilość nie na jakość. Przez to słaba jakość dźwięku i obrazu.
 12  
Jak narazie stacja całkiem mi się podoba szkoda tylko ze nie piszą po tytule utworu tytuł albumu jak Viva kiedyś
 3  
joshhuaa kanał MTV Music nadaje również w HD. Tylko od operatora zależy jaką kopię da na swoje dekodery.
 2