Łukasz Szewczyk17.10.2017 (12:26)19

MTV Music już nadaje

W samo południe 17 października 2017 roku kanał VIVA Polska zmienił się w MTV Music. Tym samym Viacom International Media Networks koncentruje się na rozwoju lokalnych wersji swoich flagowych globalnych marek i wzmacnia swoją pozycję w segmencie muzycznym.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 19 z 19)

MTV obecnie to najgorsza stacja !!!
 7  
Zmiana logo to za mało.

Trzeba całkowicie zmienić ramówkę i zacząć puszczać sensowną muzykę podzieloną na jakieś tematyczne bloki.

Program typu: greatest hits, polish hits, only hits ... best hits całkowicie jest bezużyteczny, i na takie stacje w ogóle nie zaglądam bo strata czasu.
 8  
To jest w pełni lokalna wersja MTV czyli Polska czy jaka ?
Bo jak narazie to widzę w grafice ciągle słowa NEXT NOW itp ....
wiadomo, że to proste słowa ale jak polska stacja to można by chyba używać polskich zwrotów ?
 4  
mat1990 tak MTV Music skupia w sobie polski rynek muzyczny, ale jako że należą do koncernu Viacom, który jest zagraniczny, więc muszą stosować angielskie zwroty, jednak przy polskich tytułach nie ma jeszcze polskich czcionek, także to idzie do naprawy. Ktoś tam pisał, że na MTV Music trzeba dać pasma muzyczne. Pasma muzyczne są np. MTV Dance (premiera w piątek 20.10.2017 o 17:00, z VIVY zostały takie pasma jak Club Chart, oraz ty wybierasz. Na razie mało teledysków, ale myślę, że się wyrobią i z czasem będzie ich więcej.
 1  
tylko viva niemiecka i mtv europe z lat 90 i początku 2000 lat. polska viva to był gniot choć na początku grali ok lecz prezenterzy tragiczni , wiadomo viacom przejął i uśmiercił obie vivy, niemiecka dogorywa. oglądałem wczoraj mtv music i pink co chwile powtarzana , słaba jakość obrazu
 7  
Witam , po co te narzekania jest dobrze a może będzie jeszcze lepiej , kiedyś w latach 2000-2010 było kilka kanałów a teraz do wyboru do koloru jest kilkanaście są portale za friko lub tanio można pobierać teledyski/koncerty , w ubiegłej dekadzie żeby mieć dostęp do innych satelit [muzycznych stacji ] trzeba wydać cało wypłatę dziś można nawet za 300 zł używany [ który nie wymaga naprawy 20 lat ] pozycjoner zwrotnica talerz i konwerter [ 300 zł dostęp do wszystkich ciekawych satelitarnych muzycznych kanałów .
 3  
W play now podmienili oryginalne mtv music na Polską wersję co za dziadostwo!!!
 3  
Zobaczymy, czy będą emitowane utwory tylko z największych wytwórnii czy również niszowa muzyka.
 7  
Chyba każdy kiedyś oglądał VIVE niemiecką i kiedy się pojawiła VIVA Polska wzorowana na niej to był shock :D Niestety dzisiaj tych stacji jest mnóstwo i jedna gorsza od drugiej.
To samo radio Planeta, ta oryginalna ze śląska, wszystko przepadło, wszystko stracone, świat idzie na dno
 1