Łukasz Szewczyk19.10.2017 (13:31)18 komentarzy

Robert Makłowicz wraca na wizję. Nowy program od listopada w Food Network

Wybitny dziennikarz, wielki podróżnik i niezastąpiony przewodnik po kulinarnej mapie świata. Już 11 listopada 2017 roku na antenie Food Network widzowie będą mogli zobaczyć aż trzy odcinki jego programu "Makłowicz w drodze".
Robert Makłowicz / Fot. Food Network
Robert Makłowicz towarzyszy widzom już od dwudziestu lat. Popularny smakosz wybiera miejsca, które nie zawsze są opisywane w przewodnikach. W wyjątkowy sposób przybliża publiczności historie najdalszych zakątków świata!

W każdym odcinku krakowski krytyk kulinarny dzieli się z widzami swoją bogatą wiedzą, a także degustuje i prezentuje regionalne przysmaki. Makłowicz odkrywa lokalne tradycje i miejscowe specjały. Nie można pozostać obojętnym zarówno na piękno tych miast, jak i na unikalność przygotowywanych przez niego dań.
Pierwszym przystankiem jego zimowej podróży będzie Austria. Makłowicz zabierze widzów do kameralnego ośrodka przy stacji narciarskiej Kühtai. Na jego drodze znajdzie się również stolica Tyrolu oraz Lienzer Dolomiten i Dolina Drawy. Prowadzący odwiedzi hotel, w którym bywał cesarz Franciszek Józef, a także cesarski pałac Hofburg. Makłowicz na tle zapierających dech w piersiach widoków, własnoręcznie przygotuje knedelki ziemniaczane ze szpinakiem, cielęcą wątróbkę po tyrolsku, a także Osttiroler Gerstensuppe czyli krupnik z pęczaku.

Premiera trzech odcinków "Makłowicz w drodze" 11 listopada 2017 roku (o godz. 14.30, 15.00 i 15.30) na antenie Food Network.

Komentarze (1 - 10 z 18)

ło kurde.Znowu bedzie popijoł i gotowoł:D
 12  
Tylko, że to już nie ta oglądalność, niestety.
 13  
Brawo, walić tych radiomaryjnych zdrajców z TVP, dziedzictwo narodowe i kultura nie zginą dzięki kanałom komercyjnym.
 5  
Brawo, walić tych radiomaryjnych zdrajców z TVP, dziedzictwo narodowe i kultura nie zginą dzięki kanałom komercyjnym.
towarzyszu weźcie coś na wstrzymanie, bo robicie wrażenie walniętego przez zioło!
 2  
eeeeeeeyyyeeeeeeyyyyeeeee
 3  
Makłowicz się skończył, teraz rządzi żul z Radomia ;D
 3  
Miał oglądalność 2 - 3 miliony i skończył w jakimś zapyziałym NISZOWYM kablówkowym kanale.
 0  
Nie dla psa (czyli TVP) kiełbasa, hehe. Skoro dali dupy z wywaleniem go, to teraz konkurencja na nim korzysta. Proste.
 1  
w końcu dobra zmiana w TVP przecież jego tych potraf nie chciał by zjeść nawet burek z kulawa noga o nie umie gotować tylko pier... jakie to dobre i opowiadać jakieś bajki to najgorsza telewizyjna kucharzy -na niech sp. do no fooda na 157 kanale
 7