Łukasz Szewczyk19.10.2017 (13:36)7 komentarzy

Polska edycja "Saturday Night Live" od grudnia w Showmax

Internetowa platforma Showmax nabyła prawa do formatu "Saturday Night Live" w ramach umowy z NBCUniversal. Polską edycję programu będzie można oglądać "na żywo" od grudnia 2017 roku.
Saturday Night Live
"Saturday Night Live" to najdłużej emitowany show typu late night w historii, z 42 sezonami i niezliczonymi nagrodami na koncie. Polską edycję "Saturday Night Live Polska" widzowie ShowMax będą mogli oglądać na żywo w każdą sobotę od 2 grudnia 2017 roku.
- "Saturday Night Live" to nie tylko legendarny program rozrywkowy, do którego nabyliśmy prawa. Wprowadzając format na polski rynek mamy ambicję stworzyć zupełnie nowy, komediowy zespół. Zebrać w jednym miejscu wybitne talenty, osoby, które nie boją się podejmować kontrowersyjnych tematów i które zapoczątkują zupełnie nowy rodzaj komedii. Humor za każdym razem okazuje się być doskonałym narzędziem politycznego i kulturowego komentarza do aktualnych wydarzeń i trendów. Nie ma lepszego czasu, w którym program mógł się pojawić w Polsce. Chcemy, by "Saturday Night Live" stało się źródłem dyskusji dotyczącej naszego kraju, w komediowym wydaniu - zapowiada Maciej Sojka, Dyrektor Zarządzający Showmax CEE.

Saturday Night Live zadebiutował w 1975 roku na antenie NBC. Stanowił komediową odpowiedź na smutną rzeczywistość polityczną lat 1970: zakończone fiaskiem działania wojenne w Wietnamie, aferę Watergate i rezygnację prezydenta Nixona. Program nagrywany jest na żywo z udziałem publiczności i składa się ze skeczy odgrywanych przez grupę aktorów. W odcinkach występują również gościnnie gwiazdy - aktorzy, piosenkarze czy osobistości, które pełnią rolę gospodarza danego odcinka. Rozpoczynają go monologiem nawiązującym do aktualnych wydarzeń i występują w skeczach.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Nareszcie !!! Oby tylko uniknięto błędów jak z Whose Line Anyway.Poza tym obawiam się, że jak się przetłumaczy skecze na język polski, to pisowski elektorat wpadnie w szał :P
 2  
Jak czytam, to ma być polska wersja. Czyli polskie gwiazdy, polski prowadzący, żarty z polskiej polityki, a nie tłumaczenie wersji angielskiej na polski.
 7  
W tym programie zaczynali swą karierę najlepsi amerykańscy komicy, którzy potem byli (i są nadal) najbardziej znanymi aktorami komediowymi na świecie.

Tyle, ze ta wersja to chyba polska ekipa i polscy wyrobnicy. :)
 0  
Na początek mogli by dać oryginalną wersję z napisami a potem niech robią polską, która zapewne nie będzie się do oryginału umywała.
 1  
Gazeta Wyborcza z przepisami z najnowszej książki Jamiego Olivera
dlaczego pod gazetą szechtera Michnika nie można dodawać komentarzy
 0  
Gazeta Wyborcza z przepisami z najnowszej książki Jamiego Olivera
dlaczego pod gazetą szechtera Michnika nie można dodawać komentarzy
Bo komentarze pod artykułami mogą pisać tylko ci, którzy wykupili prenumeratę "Gazety Wyborczej". Media pisały o tym w sierpniu.
 4  
Podobno ma to prowadzić Szymon Majewski także będzie ciekawie.
 0