Łukasz Szewczyk19.10.2017 (16:15)5 komentarzy

"Sexy kuchnia Magdy Gessler" debiutuje w Food Network

Jednym gotowanie kojarzy się z ciężką pracą, nudnymi zakupami i sprzątaniem bałaganu, inni boją się kulinarnej porażki - wiele razy włożyli całe serce w przygotowanie dania, a goście i tak kręcili nosami nad talerzami. Nowy cykl Magdy Gessler udowodni niedowiarkom, że kuchnia nie jest strasznym miejscem, a gotowanie może być naprawdę sexy.
Magda Gessler
W nowym programie ambasador kanału Food Network przyrządzi dla widzów swoje autorskie dania. Intrygujące połączenia smaków, niezwykłe kompozycje kolorów i kształtów - Magda Gessler zwraca uwagę nawet na najdrobniejsze detale. Przecież nie tylko smak potrawy jest ważny. Liczy się także to, jak danie zostanie podane.
W każdym odcinku ikona polskiej kuchni zaprezentuje kilka przepisów. Dowiemy się jak
zrobić wrażenie za pomocą jedzenia oraz jakich składników użyć, by mieć piękną skórę i lśniące włosy. Nie zabraknie także inspiracji na szałową kolację z przyjaciółkami i przepisów na przepyszne słodkości, które nie tuczą! Czy można życzyć sobie czegoś więcej?

W programie prowadząca zaprezentuje własne, autorskie pomysły na dania kuchni polskiej i światowej. Na stole pojawią się oryginalne przystawki, pomysłowe zupy, fantazyjne sałatki, pyszne mięsa, klasyczne warzywa w nowatorskich odsłonach, olśniewające desery, pyszne koktajle, odmieniające smak zioła i przyprawy. Magda Gessler będzie dzielić się z widzami historiami, ciekawostkami i anegdotami z różnych części globu. W programie nie zabraknie również wątków związanych z jej prywatnymi upodobaniami, dotyczącymi zarówno kulinariów jak i kobiecego świata.

"Sexy kuchnia Magdy Gessler" w niedziele o godz. 10.55 (od 5 listopada 2017 roku) na antenie Food Network.

Komentarze (1 - 5 z 5)

połączenie słów sexy i Magdy Gessler brzmi jak oksymoron.
 14  
Fuj fuj weście tą rozczochraną mordę żydowską bo jak ją widzę to mnie na wymioty drze
POdromca KOdfidentów i innych matołów z totalnej oPOzycji 19.10.2017 (16:26:45)
 17  
Fuj fuj weście tą rozczochraną mordę żydowską bo jak ją widzę to mnie na wymioty drze
Lecz się lepiej zakało społeczeństwa.
 4  
jeszcze tu jej brakuje! kanał do skasowania z listy
 0  
Kiedyś na tym kanale leciały fajne programy tupu "Bosonoga Contessa" albo Giada De Laurentiis. Teraz same pierdoły kompletne tam są w stylu właśnie takich "Discoverowych" programów tylko w wersji kuchennej...
 2