Łukasz Szewczyk25.10.2017 (12:54)16 komentarzy

Nowy teleturniej "Joker" od listopada w Super Polsat. Prowadzi Krzysztof Ibisz

Już 6 listopada 2017 roku na antenie Super Polsat zadebiutuje nowy teleturniej "Joker". Nagrodą główną w programie jest 50 tysięcy złotych. Program prowadzi Krzysztof Ibisz, który po kilku latach przerwy powraca jako gospodarz formatu teleturniejowego.
Teletuirniej "Joker" / Fot. Super Polsat
Teletuirniej "Joker" / Fot. Super Polsat
Ibisz.
"Joker" to teleturniej, w którym droga do głównej wygranej jest bardzo prosta. Wystarczy odpowiedzieć na wszystkie 10 pytań z wiedzy ogólnej. Do każdego z nich, uczestnik uzyskuje 4 warianty odpowiedzi. Dodatkowo, osoba biorąca udział w programie otrzymuje wsparcie w postaci 7 tytułowych "Jokerów", które służą do eliminacji niepoprawnych wariantów odpowiedzi. Uczestnik posiada także Jokera specjalnego w postaci osoby towarzyszącej, z którą uczestnik przybył do studia.

Niepoprawna odpowiedź nie kończy gry uczestnika, ale skutkuje utratą 3 Jokerów, a jeżeli uczestnik już ich nie posiada - traci wtedy 3 stopnie na tabeli wygranej. Rozgrywka po utracie lub wykorzystaniu Jokerów będzie zdecydowanie trudniejsza, a jest o co walczyć. Nagrodą główną w programie jest 50 tysięcy złotych.

"Krzysztof Ibisz / Fot. Polsat
"Krzysztof Ibisz / Fot. Polsat
Teleturniej "Joker" prowadzi Krzysztof Ibisz, który po kilkuletniej przerwie powraca jako gospodarz formatu teleturniejowego.

- Życie zatacza kręgi. Dziesięć lat temu nagrałem ostanie odcinki "Gry w Ciemno" i teraz z przyjemnością wracam do gatunku telewizyjnego, który szczególnie lubię - do teleturnieju. Cieszę się na spotkanie ze wszystkimi, którzy chcą sprawdzić swoja wiedzą, ale także mam cichą nadzieję, że odwiedzą mnie w studiu uczestnicy moich poprzednich programów np. "Życiowej Szansy", "Awantury o Kasę" czy "Rosyjskiej Ruletki". Sądzę, że teleturnieje wracają jako forma rozrywki, ponieważ widzowie domagają się ich powrotu na telewizyjne anteny. To bardzo dla mnie miłe, że np. na portalach społecznościowych zawiązują się spontanicznie grupy wielbicieli, którzy elektronicznie lobbują na rzecz powrotu programów, w których rozrywkę łączy się z wiedza i ciekawością świata. Dołożę wszelkich starań, aby nie tylko nikogo nie zawieść, ale też wyznaczyć nowy, wysoki poziom. W końcu, w co trudno uwierzyć, jestem o 10 lat starszy... - mówi Krzysztof Ibisz


Teleturniej "Joker" będzie emitowany na antenie Super Polsat od poniedziałku do czwartku o 20:00 (od 6 listopada 2017 roku). Widzowie, którzy nie zdążą obejrzeć premierowych odcinków programu, mogą zobaczyć powtórki w Super Polsacie o godzinie 19:00 również od poniedziałku do czwartku.

Komentarze (1 - 10 z 16)

Mało teleturniejów jest i mało dobrych Ibisz gwarantuje dobre
Jedynie ma to najgorsze, że żadna żona z nim nie jest a używają jego nazwiska dlaczego? I czemu nie zmienia? Jadą na jego plecach, co by nie było Ibisz jest sympatyczny i fajnie prowadzi teleturnieje i gale też
 2  
Wszystkie teleturnieje polsatu prowadzone przez Ibisza były świetne. Ten też zapowiada się całkiem nieźle, ale trzeba poczekać do premiery ;)
 14  
Mam cichą nadzieję,że znów z Krzyśkiem się spotkam po "Kłamczuchu" i "Gry w ciemno".Możemy znów dać czad :-)
 2  
Ibisz znowu młody chyba 30 ma na tym
 7  
Po co ta broda? Lepiej bez niej./
 3  
Pana Ibisza zawsze ceniłam i cenię. Nie dziwi mnie, że Polsat wciąż z nim współpracuje i ciągle daje nowe zadania, bo on to po prostu dobrze robi. Miło na niego patrzeć. Po prostu profesjonalista.
 1  
Najlepsza była Awantura o kasę.
 2  
CZEKAMY NA SUPER POLSAT HD W EAST&WEST :)
 2  
Awantura o kasę rzeczywiście był dobra i myślę, że Ibisz w nowym teleturnieju polsatu również się sprawdzi.
 6  
Chyba nie mógł Polsat znaleźć już lepszej osoby do prowadzenia takiego teleturnieju. Podejrzewam, że to będzie hit i w krótkim czasie Joker trafi nawet na główny Polsat!
 5