Łukasz Szewczyk25.10.2017 (12:54)16

Nowy teleturniej "Joker" od listopada w Super Polsat. Prowadzi Krzysztof Ibisz

Już 6 listopada 2017 roku na antenie Super Polsat zadebiutuje nowy teleturniej "Joker". Nagrodą główną w programie jest 50 tysięcy złotych. Program prowadzi Krzysztof Ibisz, który po kilku latach przerwy powraca jako gospodarz formatu teleturniejowego.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 16 z 16)

odgrzewany kotlet, ale w polsracie to codzienność, jak śniadanie i sranie
 1  
Joker to nowy teleturniej polsatu i myślę, że będzie miał swoich widzów, tym bardziej,że tvn-owskie milionerzy już sie przejadły, a Ibisz lubi programy rozrywkowe.
 2  
Hah zawsze przy teleturniejach polsatu z Ibiszem w roli prowadzącego się super bawiłem. Najlepiej chyba wspominam awanturę o kasę. Fajnie, że pan Krzysztof wraca na antenę z nowym programem.
 2  
Już wiem czemu Joker ....po tych naciagnieciach plastycznych na twarzy Pana Krzysia, nie wypada dać innej nazwy Programowej....
 0  
Krzysztof Ibisz to jest jednak fachura. Cokolwiek mu Polsat da do poprowadzenia, to to będzie ciekawe. Teraz w zasadzie jest pytanie tylko, kiedy Joker trafi do głównego Polsatu?
 0  
Mnie teleturniej przypadł do gustu ;) Lubię Ibisza - wszystkie programy które prowadził na polsacie się przyjemnie oglądało.
 0