Łukasz Szewczyk25.10.2017 (17:51)11 komentarzy

"My3" od listopada w Polsacie. Nowy program dla dzieci i młodzieży

W sobotę (11 listopada 2017 roku) na antenie Polsatu zadebiutuje nowy program dla dzieci i młodzieży - "My3". Nowa propozycja pokaże młodym odbiorcom, na co warto zwrócić uwagę w otaczającym ich świecie. Prowadzące udowodnią, że nauka, odkrywanie i rozwijanie pasji mogą być ciekawym, a nie tylko wymagającym ciężkiej pracy doświadczeniem.
"My3"
Tytuł programu został zaczerpnięty od nazwy zespołu muzycznego "My3", który tworzą Natalia, Julia i Karolina "Grefi". Wokalistki wyłoniono w castingu spośród setek kandydatek z całej Polski. Każda z dziewczyn to zupełnie inna osobowość. Razem tworzą niezwykle barwne i inspirujące trio, które zabierze widzów w kolorowy świat marzeń i nauki. Prowadzące pokażą młodym widzom różne techniki rysowania i innych prac manualnych oraz jak przygotować prosty i pożywny posiłek. Poprowadzą również zajęcia z choreografii i zaprezentują piosenki z premierowej płyty zespołu My3. Przekonają też widzów, że ćwiczenia WF nie muszą być ciężkimi zajęciami, których należy unikać, a przyjemną zabawą. Julia, Natalia i Karolina przygotowały też specjalny kącik urody i ciekawostki z różnych dziedzin życia.
W każdym odcinku prowadzącym będzie towarzyszyć grupa dzieci. Razem z dziećmi wokalistki zastanowią się, jak rozwiązać życiowe problemy, z którymi borykają się najmłodsi i nastolatki. Wspólnie porozmawiają z gośćmi specjalnymi, a ci odpowiedzą nawet na najtrudniejsze pytania. Zdradzą sekrety z dzieciństwa, czasów szkolnych, opowiedzą na czym polega ich praca i jak rozwijają swoje pasje.

Program "My3" będzie miał własną stronę www oraz profile w różnych kanałach mediów społecznościowych. Ideą produkcji jest zainspirowanie dzieci do odkrywania świata, poszukiwania autorytetów oraz zachęcenie ich do odnalezienia pasji i czerpania z niej radości. Seria skierowana jest do widzów w wieku od 4 do 12 lat. Składa się z dwudziestu czterech 22-minutowych odcinków. Emisja programu na antenie Telewizji Polsat w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 8.00 (od 11 listopada 2017 roku). Producentem wykonawczym jest TAKO MEDIA.

Komentarze (1 - 10 z 11)

Te całe tako media to już chyba ma całą bazę tych naiwnych pawianów.
 3  
Ten program to może być hit na antenie Polsatu bo w świetle zdrad, szkoły itp. serialach paradokumentalnych, nowy program niesie ze sobą naukę dla dzieci i młodzieży.
 2  
następny ogłupiacz dla dzieci i młodzieży
POgromca KOdfidentów i innych matołów z totalnej oPOzycji 25.10.2017 (19:56:08)
 6  
Piterus
Racja. Te seriale paradokumentalne to żenada. Kiedyś nie do pomyślenia żeby w telewizji coś takiego leciało. Wyobrażacie sobie np za nastepne 10 lat będzie program z napisem : "Ta audycja nie jest dla ludzi". A program będzie prowadzić pies albo krokodyl - i to i tak by było lepsze, niż niektóre rzeczy które są teraz
 2  
Paradokumenty powoli się nudzą, więc nowa propozycja Polsatu z programem dla dzieci i młodzieży może być interesujące, tym bardziej, że to rozwiązanie było sprawdzone za granicą.
 2  
Sporo nowości na antenach polsatu ostatnio. I to nie byle jakich. Teleturnieje, programy rozrywkowe... Oby tak dalej.
 2  
W tego typu programach najważniejsze to zachęcić młodzież do tego, żeby poszukiwali swoich dróg, swoich zainteresowań. Z zapowiedzi wynika, że w Programie Polsatu powinno to się udać.
 1  
Mam nadzieję, że będzie to program, który faktycznie w sposób rozsądny pokaże nastolatkom jak rozwiązywać swoje problemy ...
Jestem tego samego zdania co Szekspir - że w programie, który wchodzi na antenach Polsatu się to uda ...
 0  
Całkiem całkiem :) Jestem ciekaw czy dużo młodych osób zainteresują tym programem. W każdym razie zapowiada się bardzo fajnie.
 0  
Ten program ma na celu edukację nastolatków i to jest niewątpliwie jego zaleta. Polsat od dawna zapowiadał taki program i teraz nastąpiła realizacja. Myślę, że przydałby się specjalny kanał dla młodzieży z muzyką i tego typu programami.
 0