Łukasz Szewczyk06.11.2017 (16:08)brak komentarzy

Małgorzata Ohme nową redaktor naczelną serwisu dla kobiet w Onecie

Z początkiem listopada do Grupy Onet-RAS Polska dołącza Małgorzata Ohme, która obejmie stanowisko redaktor naczelnej serwisu kobieta.onet.pl. Będzie odpowiedzialna m.in. za rozwój serwisu, w tym treści wideo oraz nowe formaty redakcyjne.
Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme podkreśla, że jej priorytetem będzie budowanie autentyczności i więzi z czytelniczkami. - Pracuję dla kobiet i z kobietami. Wszystko, co najważniejsze - wiem od nich. Będę pracowała nad tym, by serwis kobieta.onet.pl stał się jak najbliższy kobietom i jak najbardziej angażujący. Dla mnie kluczowe jest, by kobiety poczuły, że to ich miejsce, że są tu w centrum zainteresowania, że znajdą tu treści o ważnych dla siebie sprawach, że ktoś czeka na ich obecność. Kobiety, gdy są razem, mogą zmieniać świat na lepsze. Jest w nich ogromna siła - mówi Małgorzata Ohme.
- Serwisy z kategorii Styl Życia w domenie onet.pl to jedne z najchętniej wybieranych serwisów kierowanych do kobiet-internautek. Mamy dziś 5,6 mln realnych użytkowników, co przekłada się średnio na przeszło 90 mln odsłon każdego miesiąca. Zamierzamy stale podnosić poprzeczkę tak pod względem ilościowym, jak i jakościowym - dodaje Marta Badurek zarządzająca segmentem Women&Lifestyle w Grupie Onet-RAS Polska.

Małgorzata Ohme to jedna z popularniejszych polskich psychologów, pisarka i dziennikarka. W przeszłości kierowała m.in. segmentem lifestyle w Grupie WP, była redaktor naczelną serwisu Mamadu.pl (Grupa naTemat) oraz redaktor naczelną magazynu "Gaga". Prowadziła też autorskie programy telewizyjne "Życie od kuchni" w TVP2 i "Okiem Ohme" w TLC, była jurorką w talent show "Aplauz, aplauz" w TVN. Jest absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w warszawie, specjalizuje się w psychologii dziecięcej, psychoterapii rodzinnej oraz psychologii współczesnej kobiety. Od listopada 2017 prowadzi w Onecie swój autorski program "Oczami matki".