Łukasz Szewczyk08.11.2017 (11:27)33 komentarze

Dekoder 4K UltraBOX+ w ofercie nc+. W jakiej cenie?

Platforma nc+ wprowadziła do swojej oferty dekoder 4K UltraBOX+ i jako pierwszy nadawca w Polsce udostępni swoim klientom transmisje wydarzeń sportowych z wykorzystaniem technologii 4K.
Dekoder 4K UltraBOX+ / Fot. nc+
Dekoder 4K UltraBOX+ / Fot. nc+
Jak przekonuje operator, nowy dekoder 4K UltraBOX+ zagwarantuje możliwość odbioru obrazu, z czterokrotnie większa ilością detali niż w standardzie HD. Urządzenie można podłączyć do internetu i zyskać dostęp do biblioteki VOD i nc+ GO TV, w której znajduje się 12 tys. filmów, seriali i programów na życzenie. Fani kina będą mogli zobaczyć również najnowsze kinowe produkcje na ekranie telewizora, jeszcze przed premierą w TV. Jeśli produkcje będą dostępne w jakości 4K, a dekoder będzie podłączony do łącza internetowego o odpowiedniej przepustowości, dekoder 4K odtworzy materiały w tej jakości zarówno z kolekcji nc+ GO TV, jak również z VOD. Dzięki funkcji zdalnego nagrywania, użytkownicy usługi nc+ GO mogą zlecić nagranie programu telewizyjnego na dekoderze podłączonym do internetu bezpośrednio z urządzenia mobilnego z zainstalowaną aplikacją nc+ GO z dowolnego miejsca.
Dekoder 4K UltraBOX+ wprowadza również funkcjonalność Multirecording, która pozwoli na nagrywanie trzech programów w tym samym momencie, przy jednoczesnym oglądaniu czwartego "na żywo" (pod warunkiem wyposażenia instalacji antenowej w konwerter Unicable lub Wide-Band). Korzystając z tego samego konwertera, dekoder zyskuje kolejną funkcjonalność "Fast Zapping", co zagwarantuje bardzo szybkie przełączanie się miedzy kanałami. 4K UltraBOX+ został wyposażony w dysk twardy o pojemności 1 TB, co pozwala na zapisanie nawet 600h nagrań.

Dekoder 4K UltraBOX+ w nc+
Dekoder 4K UltraBOX+ w nc+
Jaka cena?
Nowy dekoder 4K UltraBOX jest oferowany w wybranych pakietach telewizyjnych i ofertach łączonych Telewizja + Internet + Telefon. W niższych pakietach platforma nc+ pobiera standardową opłatę w wysokości 15 zł miesięcznie za dzierżawę dekodera. Do tego należy doliczyć 49 zł opłaty aktywacyjnej. W wyższych pakietach telewizyjnych brak jest dodatkowych opłat. Ostateczna opłata za dekoder może różnić się w zależności od promocji.

Jakie transmisje sportowe w 4K?
Pierwszym meczem transmitowanym przez nc+ w technologii 4K będzie spotkanie Ligi Mistrzów UEFA Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur, 21 listopada. Drużyna z Londynu jest rewelacją rozgrywek - po ostatnim zwycięstwie nad Realem Madryt prowadzi w tabeli grupy H. Dodatkowo w listopadzie i grudniu platforma nc+ będzie transmitowała mecze Premier League. Pełny plan transmisji 4K w nc+ prezentujemy TUTAJ.

Komentarze (1 - 10 z 33)

''Oferta świąteczna'' powala na kolana,szacun, :D
 13  
Długo to tej Ligi Mistrzów i LE nie pokażą w 4K. Kilka meczy, a potem i tak pakiet idzie do Polsatu.
 32  
brakuje mi w tym takich apek jak np netflix, you tube, player itp, tak jak maja to smart tv wówczas dekoder 4k miałby sens bo umówmy się kupować dekoder tylko dla kilku meczy to głupota bo nie tanie są te pakiety. Spodziewałem się czegoś więcej po tym sprzęcie niż zaoferowano SZKODA!!!
 25  
Sprzęt ok ponoć szybko działa tylko jak nie masz porządnego telewizora, który obsługuje format 4k to ten dekoder jest ci nie potrzebny. Wszystko!
DonKapustoZasmarzonelli 8.11.2017 (12:18:31)
 15  
co z dekodera który niczym się nie rożni od poprzedniego? większy dysk i kila wydarzeń w 4k to za mało
 15  
Sprzęt ok ponoć szybko działa tylko jak nie masz porządnego telewizora, który obsługuje format 4k to ten dekoder jest ci nie potrzebny. Wszystko!
W tej sytuacji to szok!
 6  
Orange ma 4K i ma Polsat sport tez czekamy na ich ofertę świąteczna
 9  
telewizor musi obsługiwać format 4K tak mi się wydaje
 6  
to oczywiste
 6  
telewizor musi obsługiwać format 4K tak mi się wydaje
to oczywiste
 5