Łukasz Szewczyk08.11.2017 (12:19)brak komentarzy

Bauer testuje nowy magazyn kulinarny Durszlak z przepisami blogerów

W środę, 22 listopada 2017 roku, na rynku pojawi się testowe wydanie magazynu Durszlak.
Jak zapowiada wydawca, w magazynie znajdą się przepisy blogerów kulinarnych skupionych na Durszlak.pl. To największy agregator blogów kulinarnych w Polsce i platforma komunikacji z blogerami. W jednym miejscu skupia ponad 1 mln przepisów z ponad 6,5 tys. blogów. Ma ponad 52 tys. zarejestrowanych użytkowników, którzy utworzyli ponad 70 tys. książek kucharskich (zeszytów)

W testowym wydaniu znajdą się pomysły blogerów na dania wigilijne i świąteczne, a także propozycje na sylwestrowe domówki. Nie zabraknie również tematów, które blogerów kulinarnych interesują najbardziej: niestandardowe śniadania, szybkie obiady, odkrywanie tradycji na nowo czy zdrowe odżywianie.
- Wśród wielu publikacji blogerów skupionych wokół platformy Durszlak.pl znaleźliśmy mnóstwo ciekawych, autorskich przepisów i postanowiliśmy przełożyć je na papier. Nasi blogerzy - prawdziwi mistrzowie gotowania - preferują różne kuchnie, prezentują różnorodne podejście do gotowania i smakowania, mają też ogromną wiedzę praktyczną - i to chcemy zaprezentować w magazynie, gdzie poza samymi przepisami czytelnik znajdzie mnóstwo trików kulinarnych, inspiracji, wskazówek i porad blogerów jak sprawić, by nasze dania były jeszcze smaczniejsze i zawsze się udawały. Wierzymy, że spodoba się to również czytelnikom, którzy dotąd nie interesowali się blogami kulinarnymi - mówi dyrektor wydawnicza tytułów kulinarnych, Urszula Kaszubowska.

Za stronę redakcyjną odpowiada redaktor naczelna tytułów kulinarnych Katarzyna Laskowska.

Magazyn Durszlak ukazuje się w objętości 100 stron i w cenie 6,99 złotych.

Tytuł będzie promowany w tytułach własnych Bauera, na Facebooku i na stronie Durszlak.pl

Testowe wydanie magazynu "Durszlak" będzie w sprzedaży do 30 stycznia. Wydawca nie podjął jeszcze decyzji o docelowej częstotliwości tego tytułu.