Łukasz Szewczyk08.11.2017 (16:29)28 komentarzy

Mecze polskiej reprezentacji wracają do TVP. Komentują Szpakowski i Laskowski

Reprezentacja Polski wraca do Telewizji Polskiej. W najbliższym czasie publiczna telewizja pokaże dwa mecze towarzyskie: w piątek (10 listopada) reprezentacja Polski zmierzy się z Urugwajem, a w poniedziałek (13 listopada) z Meksykiem.
Robert Lewandowski
Początek studia i transmisja meczu piątkowego Polska - Urugwaj (10 listopada) oraz poniedziałkowego Polska - Meksyk (13 listopada) na antenie TVP1 od godziny 20.20. Mecz będzie można oglądać także w TVP Sport oraz w internecie (sport.tvp.pl) i w aplikacja mobilnej TVP Sport. Wcześniej, dwie godziny przed meczem (od godz. 18.45) rozpocznie się studio w TVP Sport, a po meczu będzie trwało ponad godzinę, a w Jedynce 40 minut.
Mecz z Urugwajem skomentują: Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak. Studio poprowadzą: Rafał Patyra i Maciej Iwański, a ich gośćmi będą: Tomasz Frankowski, Radosław Gilewicz i Andrzej Niedzielan. Na Stadionie Narodowym będzie także aż czterech reporterów TVP Sport: Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski, Oswald Rodrigo-Pereira i Sylwia Dekiert.

Trzy dni później na Stadionie Energa w Gdańsku spotkanie z Meksykiem będą komentować: Jacek Laskowski i Radosław Gilewicz. Studio poprowadzi Jacek Kurowski, a będzie mu towarzyszyć m.in. Sebastian Mila. Reporterami będą: Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski, Oswald Rodrigo-Pereira i Rafał Patyra.

Wraz z powrotem reprezentacji Polski do TVP kibiców czekają liczne atrakcje z tym związane. W niedzielę (godz. 18:25) i poniedziałek (14:55 i 17:25) w Jedynce zostaną wyemitowane specjalne programy "Biało-czerwoni", w których znajdą się meldunki z Gdańska (gdzie kadra będzie przebywać przed meczem z Meksykiem). Dodatkowe materiały o kadrze (wywiady z piłkarzami, konferencje prasowe, ciekawostki, aktualne meldunki) będzie można znaleźć w sportowych serwisach informacyjnych, a także na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Na koncie facebookowym TVP Sport dzień przed oficjalnymi meczami będzie można zobaczyć treningi reprezentacji Polski.

Przypomnijmy, że TVP zakupiła wyłączne prawa do mistrzostw świata w piłce nożnej 2018 i 2022, EURO 2020 oraz do meczów piłkarskiej reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw Europy oraz mistrzostw świata oraz dwóch cyklach nowo utworzonych rozgrywek UEFA - Ligi Narodów 2018 i 2022.

Komentarze (1 - 10 z 28)

Nareszcie:D
 21  
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!
 31  
Będzie brakowało Turbogrosika i innych "Truskawek na torcie".
Kolejne lata z Darkiem "ach jak niewiele brakowało" Szpakowskim :/
 17  
Dziadziuś szpakowaty znowu sobie trochę pokomentuje
 10  
I co teraz lewackie ku.rwy? Nie będziecie oglądać w reżimowej telewizji???
 21  
Z calym szacunkiem dla pana Szpaka,jego wieku i stazu w tvp.Sluchanie jego komentarza to tak jakby jesc wspanialy obiad sztuccami z piaskownicy.Uwielbiam pilke i czekam na mundial ale swiadomosc ze on to bedzie komentowal sprawia ze ranga tego turnieju spada o 30 proc
 14  
Ratunek oglądalnościowy TVP w postaci narodowej reprezentacji nadszedł! ;D

TVN - 13,9% ... . . . . . . . . . . ... . . . . . . . TVP1 - 5,3%
johnyB - ten prawdziwy 8.11.2017 (18:07:46)
 3  
TYLKO NIE SZPAKOWSKI ,,TEN TO POTRAFI SWOIMI WYPOCINAMI S,P,I,E,R,D,O,L,I,C KAZDE WIDOWISKO
 15  
Fajnie że wracają do tvp ale komentować to powinien w 1 kolejności Iwański ktory wkłada wiele emocji w to co robi. Udowodnił że jest dobry np komentujàc mecz Legia 3:3 Real. Panowie Szpakowski i Laskowski z całym szacunkiem ale to już nie to co było...
 8  
I co teraz lewackie ku.rwy? Nie będziecie oglądać w reżimowej telewizji???
Nie będziemy, bo my, lewackie k...y, w d...pie mamy piłkę kopaną, disco polo i filmy Patryka Vegi.
A tak nawiasem mówiąc, to czy myślisz (chyba tego nie potrafisz), głuptaczku, że na złość panu Kurskiemu ktokolwiek będzie rezygnował z oglądania tego, co chce oglądać? Jak gnojek, który na złość babci odmrozi sobie uszy? Może to prezes K. będzie grał i strzelał gole?
Grunt to nie oglądać Pisdomości.
 6