Łukasz Szewczyk10.11.2017 (12:38)6 komentarzy

Muzyczne święto Niepodległości w Canal+. Sting, Michael Jackson, George Michael, Adele

11 listopada 2017 roku w Canal+ zapewni widzom solidną dawkę muzycznej rozrywki. W programie koncerty największych gwiazd estrady, dokumenty o muzycznych legendach i filmy, w których muzyka występuje w roli głównej.
Muzyczne święto Niepodległości w Canal+. Sting, Michael Jackson, George Michael, Adele
Muzyczny 11 listopada na antenie Canal+ rozpocznie polski musical z plejadą rodzimych gwiazd w obsadzie. W rolach głównych Kinga Preis, Stanisława Celińska, Sebastian Fabijański oraz Eliza Rycembel. "#WszystkoGra" to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?

Na ekranie pojawi się także Adele w swojej najwyższej muzycznej formie. Produkcja "Adele - Live in New York" zdobył aż 4 nominacje do Primetime Emmy Awards, a w samych Stanach koncert obejrzało ponad 11 milionów widzów.
Tego dnia Canal+ wyemituje również dokument "George Michael: Freedom", czyli ostatnie dzieło wielkiego artysty, nad którym pracował aż do grudnia 2016. Produkcja skupia się na kluczowych momentach w karierze wokalisty, a przede wszystkim na okresie premiery bestsellerowego albumu "Listen Without Prejudice Vol. 1" (wydanym we wrześniu 1990).

Poranne muzyczne pasmo zamknie "Gimme Danger", czyli pełnometrażowa podróż poświęcona legendarnej grupie The Stooges oraz jej liderowi Iggy'emu Popowi. Dokument przesiąknięty jest punkową energią, jednak daleko mu do fanowskiej laurki.

Od południa w cyklu królować będą premiery produkcji, które pojawią się po raz pierwszy w polskiej telewizji. Jako pierwszy na ekranach pojawi się 16-krotny zdobywca nagrody Grammy - Sting. Film dokumentalny "Sting. A Free Man" odkryje przed widzami prawdziwą twarz fenomenalnego artysty, natomiast koncert "Sting: Live At the Olympia Paris" pozwoli przypomnieć sobie największe hity artysty w wersji koncertowej.

Fanów muzyki Canal+ zaprosi również na premierę filmu "Michael Jackson: Początki". Produkcja jest spojrzeniem na życie gwiazdy muzyki rozrywkowej od jego pierwszych dni w Motown Records do wydania albumu "Off the Wall" w 1979 roku.

Rozśpiewane święto zakończy koncert słynnego kompozytora muzyki filmowej "Hans Zimmer: Live in Prague" oraz rozśpiewana animacja dla całej rodziny. "Sing" to krzepiąca opowieść o tym, że mimo przeciwności losu, warto podążać za marzeniami. Historia mruczącej myszy, nieśmiałej słonicy i goryla-gangstera, którzy wystąpili w muzycznym talent-show. Głosu postaciom użyczyli m.in. Marcin Dobrociński, Małgorzata Socha i Jarosław Boberek.

Rozśpiewane święto (11 listopada 2017 roku) w Canal+:
• 06:35 musical - "#WszystkoGra"
• 08:05 koncert - "Adele - Live in New York"
• 08:50 dokument - "George Michael: Freedom"
• 10:10 dokument - "Gimme Danger"
• 12:25 dokument - "Sting. A Free Man" (premiera)
• 13:25 koncert - " Sting: Live At the Olympia Paris" (premiera)
• 15:15 dokument - " Michael Jackson: Początki" (premiera)
• 16:50 koncert - " Hans Zimmer: Live in Prague" (premiera)
• 19:10 animacja - "Sing" (premiera)

Komentarze (1 - 6 z 6)

Nie wiem co to ma wspólnego ze świętem niepodległości takie coś to może w sylwestra lecieć dno
 0  
Nie wiem co to ma wspólnego ze świętem niepodległości takie coś to może w sylwestra lecieć dno
czymś trzeba zapchać pasmo, które kiedyś było nazywane premium:)
 2  
Sting, Michael Jackson, George Michael, Adele .... czy oni wiedzą że w Polsce jest taka data 11 listopada i święto narodowe ?
 4  
Canal + to bękarty Macrona. Stąd ta ofensywa akurat w nasze święto narodowe. A tak na poważnie to tak już jest na wolnym rynku. Na szczęście koncerty będą powtarzane i nie trzeba ich oglądać w tym dniu.
 1  
Bardzo fajnie połączyli koncerty z wieczorną premierą animowanego filmu "Sing".
Niektórzy tu piszący, chyba zapomnieli co świętujemy 11 listopada. Bo chyba w wolnym kraju powinniśmy mieć wybór rozrywek kulturalnych. Widocznie TVP oprócz disco polo, tureckich seriali i propagandowych wiadomości nie zapewnia widzom nic innego.
 1  
Panowie. Chłopaki. Podszkolcie się trochę. Odrobina edukacji nikomu nie zaszkodziła. Może kiedyś zrozumiecie muzykę. Polska to Europa. Pięknie to brzmi.
 1