Łukasz Szewczyk10.11.2017 (13:30)3 komentarze

4 sezon "Peaky Blinders" tuż po światowej premierze w Ale kino+

Telewizja Ale kino+ w listopadzie 2017 roku będzie kontynuowała jeden z popularniejszych brytyjskich seriali kryminalnych ostatnich lat. Kanał pierwszy sezon zaprezentuje zaledwie tydzień po jego światowej premierze, a drugi - dokładnie w dniu światowej premiery.
"Peaky Blinders"
"Peaky Blinders" to epicki dramat gangsterski, osadzony w latach 20. XX wieku w powojennym Birmingham. Serial zabłysnął doskonale przeniesioną atmosferą czasów, gdy powstawały liczne gangi, a w robotniczych dzielnicach w siłę rośli komuniści. W czwartym sezonie do obsady dołączył zdobywca Oscara® za główną rolę w filmie "Pianista" - Adrien Brody.
Bohaterami serialu są członkowie rodziny Shelby, która po I wojnie światowej kieruje Peaky Blinders - jedną z najsilniejszych i najbardziej bezwzględnych grup przestępczych w Anglii. Gangiem rządzi Thomas Shelby (Cillian Murphy), który dzięki skradzionemu transportowi broni wychodzi z podziemnego półświatka i rozwija sieć legalnych interesów. Z czasem Peaky Blinders rozszerzają swoje wpływy na południe Anglii, a zwłaszcza Londyn. Legalne i nielegalne firmy uczyniły Shelbych bogatszymi, niż kiedykolwiek o tym marzyli.

Sezon czwarty rozpocznie się w Wigilię wraz z otrzymaniem przez Tommy'ego tajemniczego listu. Szybko stanie się jasne, że gang Peaky Blinders znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. By móc walczyć o przetrwanie Tom postanawia uciec z kraju i powrócić do domu w Small Heath w Birmingham. - Myślę, że sezon 4 będzie najlepszy. Jestem bardzo podekscytowany i wierzę, że widzowie odkryją wiele niespodzianek - mówi Cillian Murphy, odtwórca głównej roli

Premierowe odcinki "Peaky Blinders 4" w środy o godz. 22.10 na antenie Ale kino+ (od 22 listopada, emisja po dwa odcinki).

Komentarze (1 - 3 z 3)

SUPER :)
 7  
git!!!
 4  
Nie mam tv Czy będzie można obejrzeć ten serial przez internet ?
 2