Łukasz Szewczyk13.11.2017 (15:56)18 komentarzy

HBO zaostrza walkę z Netflixem w Europie. Dostęp do HBO GO bez operatora

Dobra informacja dla fanów seriali oraz filmów, którzy nie mają dostępu do operator płatnej telewizji. HBO w Europie bezpośrednia sprzedaż dostępu do serwisu HBO GO.
HBO GO
HBO coraz bardziej ułatwia dostęp do swoich treści za pośrednictwem internetu. HBO Europe na terenie Europy Środkowo-Wschodniej właśnie rozpoczęło "uwalnianie" usługi HBO GO od operatorów, oferując ją także jako tzw. samodzielną usługę online. To oznacza, że dostęp do HBO GO będzie mógł kupić każdy, kto posiada dostęp do internetu na dowolnym urządzeniu oraz kartę płatniczą.
Na razie z samodzielnego dostępu do HBO GO mogą korzystać internauci na czterech europejskich rynkach - w Rumunii, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Docelowo bezpośrednia sprzedaż HBO GO ma pojawić się także w innych krajach europejskich. Na razie nie wiadomo kiedy w Polsce.

Zasada płatności samodzielnego HBO GO jest podobna jak w przypadku Netflixa - pierwszy miesiąc bezpłatny, a za kolejne miesiące będzie pobierana opłata za pośrednictwem karty kredytowej podawanej podczas rejestracji. Co ważne, HBO GO wciąż będzie dystrybuowane, tak jak dotychczas, za za pośrednictwem lokalnych operatorów z pakietami telewizyjnymi oraz internetowymi.

Przypomnijmy, że HBO GO to internetowy serwis, który za pomocą komputera, smartfona, tabletu, telewizora lub dekodera z aplikacją HBO GO umożliwi nieograniczony dostęp do programu HBO oraz zawartych w nim treści: produkcji HBO, filmowych hitów, kultowych seriali, programów dokumentalnych, komediowych i innych.

Komentarze (1 - 10 z 18)

Czekamy.
19,99zł było by dobrą ceną.
Czekamy również na C+.
Czas pokaże
 20  
W Czechach HBO GO - 199 koron - 33,84 zł (kurs 0,17)
 1  
FAJNA SPRAWA MOZE TERAZ NC+ I CP BEDE OFEROWAC JAKIES LEPSZE PROMOCE NA HBO GO I HBO BO JUZ NIE BEDZIE TYLKO U NICH??
 5  
MAM HBO W NC+ ZA 10zł WIEC FAJNA OFERTA ALE BEZ HBO GO.
 5  
HBO powinno tyle kosztować czyli 10 żeby kazy mógł kupić i ma ogromny zysk
 1  
Mogli by w końcu ogarnąć apkę w telefonie, przy próbie przesłania do tv przez chromecast wyłącza się.. Albo niech wypuszczą apkę bezpośrednio na TV z Androidem.
 8  
Ja mam HBO za 5 zł HD/OD/GO w ofercie specjalnej w swoim kablu do tego po 1 zł za Cinemax i Filmbox :) Ktoś ma lepiej?
 14  
DVB-T Z+ jakiś serwis typu Netflix / HBO Go czy inny .... i kablówki mogą iść z torbami. i tego im Życzę. Bo nadają 150 śmieciowych kanałów naszpikowanych milionami reklam.
 16  
W cp mam 3 kanały hbo z hbo go plus netflix za 19,90
 3  
za czeli myśleć w końcu.........
 5