Łukasz Szewczyk14.11.2017 (13:50)1 komentarz

Radiowa Trójka nadaje z Nowego Jorku

O czym marzył Robert De Niro kiedy dorastał w Małej Italii? Jak wysoka jest tegoroczna choinka w Rockefeller Center? Dlaczego w latach 80. Nowy Jork był jednym z najniebezpieczniejszych miast na świecie?
Dziennikarze z ul. Myśliwieckiej kontynuują reporterskie podróże po świecie w ramach reporterskiego cyklu "Trójka - jesteśmy połączeni". A wszystko po to, by przybliżyć słuchaczom historię i teraźniejszość - zarówno tych znanych (czasem tylko pozornie), jak i bardziej egzotycznych państw. Kolejnym miejscem, które w środę odwiedzi Program 3 Polskiego Radia, będzie Nowy Jork.
- To miasto, w którym spełniają się marzenia, mieszają kultury z całego świata, wszystko zmienia się z dnia na dzień, a korki na Manhattanie zdarzają się nawet w środku nocy. Mimo to miliony ludzi nie wyobrażają sobie życia gdzie indziej - mówi Gabriela Darmetko, która opowie słuchaczom Trójki, dlaczego Nowy Jork jest tak fascynującym miejscem.

Jej relacji będzie można posłuchać w środę 15 listopada w porannym i popołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" oraz audycji "Do Południa" - o godz. 6.40, 7.40, 10.30, 16.20 i 17.20.

Akcja "Trójka - jesteśmy połączeni" realizowana jest przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory: Seul, Tbilisi, Wenecję, Tel Awiw i Jerozolimę, Los Angeles, Pulę, Podgoricę, Odessę, Kluż-Napokę oraz Kaliningrad.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Może ktoś z dziennikarzy poprosi o azyl polityczny w USA?
 0