Łukasz Szewczyk14.11.2017 (15:16)68 komentarzy

Artur Orzech odchodzi z radiowej Trójki. "Trzeba mieć kręgosłup"

Artur Orzech to kolejny dziennikarz muzyczny, który żegna się z radiowa Trójką. Ze stacją związany był od 16 lat.
Artur Orzech
- Atmosfera przy Myśliwieckiej jest tak trudna i ciężka, że musiałem odejść. Tylko słuchaczy mi żal. Bo wiem, że są i nas słuchają - tłumaczy Gazecie Wyborczej Artur Orzech. - W życiu trzeba mieć kręgosłup - dodaje.
Jak opisuje Gazeta, czarę goryczy przelało zachowanie Wiktora Świetlika, obecnego szefa radiowej Trójki, który kazał Orzechowi zaprzestać obrażania dziennikarzy Trójki. Okazało się, że chodziło o korespondencję Orzecha z innym dziennikarzem stacji. - To była moja prywatna korespondencja na moim prywatnym mailu i dyrekcja Programu 3 nie powinna się nią interesować - mówi Gazecie Wyborczej Artur Orzech. Drugim powodem odejścia była też jesienna ramówka radiowej Trójki, w której audycje Orzecha przesunięto na późne godziny.

Artur Orzech z Polskim Radiem związany był od 1990 roku, a z radiową Trójką od 2001 roku, gdzie prowadził głownie audycje muzyczne. Ostatnio "Trzy kontynenty" oraz "Zaraz wracam".

Przypomnijmy, że tylko w tym miesiącu z radiowej Trójki odeszli m.in. Artur Andrus, Robert Kantereit, Wojciech Zimiński, Michał Gąsiorowski. Z kolei od czasu tzw. "dobrej zmiany" już prawie 30 dziennikarzy. Jak już informowaliśmy, dziennikarze Trójki przyznaj, że w stacji "jest coraz gorzej. Coraz smutniej. Atmosfera? Fatalna"
.

Komentarze (1 - 10 z 68)

o kulson mać :D :D :D Hakatumby ciąg dalszy :D :D :D
Kolejny wróg klasowy zdemaskowany :D :D :D
Smutna w sumie układanka wskazująca na kierunek, w którym ten partyjny radiowęzeł podąża. Teraz należy tylko czekać kto następny okaże się zdradziecką mordą ? Kto nie jest prawdziwym patriotą wskazanym bolszewickim palcem przez miernoty ?
Taka logik rewolucji narodowosocjalistycznej w gęstej mgle postprawdy.
 15  
Jak tak dalej pójdzie to audycje zacznie prowadzić sam ojciec dyrektor z Torunia :lol
 13  
Aaaaaa, znowu Wyborcza i Michnik! I wszystko jasne czyje lobby tak miesza.
 19  
Myślę że Danusia, Michałek i inni pisowscy dziennikarze z telewizji, powinni zacząć podpisywać klauzulę opt-out i pracować 24h/dobę, bo radiowęzły pisowskie nie wyrabiają z zapełnieniem obsady na jakże ważnych stanowiskach uświadamiania narodu o jedynie słusznej prawdzie.
Spieszmy się kochać dziennikarzy Trójki, tak szybko odchodzą !
rozbawiony socjalistami z pissu 14.11.2017 (16:26:19)
 2  
Orzech, jest szansa, podobno Kret dał dyla. Sprawdź czy Tadla jest gotowa na nowa miłość. Jak się uda to robotę ci załatwi.
 5  
"Trójka" - nie słucham od 2009 r.To co odeszło to starocia.Należy wymienić i posprzątać. Tylko Autorskie programy nowych , młodych ludzi z wiedzą -kreatywnych z poziomem inelektu i kultury. Najlepsze radio w Europie to BBC radio 6Music , BBC Radio 2, BBC Radio 3 BBC Radio 1. W Polsce- Polskie Radio 2. I jeszcze jedno Pracownik publicznego radia nie może dorabiać w TVN-ie.Ci faceci są żałośni.
 10  
No to jeszcze pan Marek i pan Wojciech - i szambo pozostanie krystalicznie czyste.
 19  
Proszę się o niego nie martwić, Podobnie jak pozostali zostaną przygarnięci przez TVN, lub inne szambo.
 20  
Gdyby miał kręgosłup to omijałby wyborczą szerokim łukiem.
 11  
P. Orzech teraz "ma kręgosłup" , a gdy po katastrofie smoleńskiej p. Jethon wyrzucała dziennikarzy o"nieprawidłowych poglądach", to miał kręgosłup z gumy ! - kolejny heros !!!
 9