Łukasz Szewczyk15.11.2017 (10:32)brak komentarzy

"9JKL", świąteczne animacje i filmy - grudzień na antenie FOX Comedy

W grudniu na FOX Comedy widzowie dowiedzą się coś więcej o relacjach damsko-męskich dzięki sitcomowi "Sposób użycia". W serialu "9JKL" poznają życie aktora, którego serial został zdjęty z anteny oraz porzuciła go żona. To jednak nie wszystko, bo wieczór wigilijny widzowie będą mogli spędzić z trzema animowanymi rodzinkami, a wszystko za sprawą 13 świątecznych odcinków najpopularniejszych animacji emitowanych na FOX Comedy.
Serial "9JKL"
"9JKL" (emisja w niedziele o godz. 21.05, od 10 grudnia) to sitcom telewizyjny, którego fabuła skupia się na relacjach rodzinnych inspirowanych autentycznymi doświadczeniami aktora Marka Feuersteina, który gra tutaj główną rolę. Josh jest zmuszony do powrotu do Nowego Jorku, po tym jak skasowano jego serial i rzuciła go żona. Od tej chwili mężczyzna musi zamieszkać w bliskim sąsiedztwie swojej rodziny. Jego apartament ulokowany jest pomiędzy mieszkaniem rodziców, brata, szwagierki oraz ich dzieci. W serialu występują: Mark Feuerstein jako Josh; David Walton jako Andrew; Liza Lapira w roli Eve; Linda Lavin jako Judy; Elliott Gould jako Harry.
Grudniową ramówkę FOX Comedy zdominują także cztery sezony serii "Sposób użycia". Serial komediowy opisujący różnego rodzaju relacje damsko-męskie widziane oczami świeżo zaręczonej pary Jennifer (Bianca Kajlich) i Adama (Oliver Hudson), wieloletniego małżeństwa Audrey (Medyn Price) i Jeffa (Patrick Warburton) oraz wciąż szukającego swej drugiej połowy singla Russella (David Spade). Kontakty z osobami przeciwnej płci przypominają jazdę na kolejce górskiej. Choć inni mogą opisać ci wrażenia z tej jazdy, i tak musisz się osobiście przekonać, jak to jest.

Z kolei od 4 grudnia czwarty sezon serialu "Wszyscy kochają Raymonda", który przedstawia losy amerykańskiej rodziny, mieszkającej w przytulnym domu na Long Island. Głównymi bohaterami serialu jest Ray Barone (Ray Romano), znany i odnoszący sukcesy dziennikarz sportowy, oraz jego żona Debra (Patricia Heaton), zajmująca się domem i dziećmi - bliźniętami Michaelem i Geoffreyem oraz córeczką Ally. Na dodatek główny bohater musi zmagać się ze swoimi wścibskimi rodzicami - Frankiem (Peter Boyle) oraz wiecznie krytykującą matką Marie (Doris Roberts) - oraz bratem Robertem (Brad Garrett).

Na święta kanał FOX Comedy przygotował Wigilię ze znanymi rodzinkami. Z tej okazji kanał wyemituje 13 świątecznych odcinków popularnych animacji: Simpsonowie, Family Guy: Głowa Rodziny oraz Bob's Burgers. Emisja w Wigilię (24 grudnia 2017 roku) od godziny 17.50.

Kanał FOX Comedy przygotował także filmowe święta. W świąteczne dni (Wigilia, święta, Sylwester i Nowy Rok) widzowie będą mogli zobaczyć: "Robin Hood: Faceci w rajtuzach", "Kosmiczne jaja", "Muppety z kosmosu", "Pokojówka na Manhattanie", "Dracula: Wampiry bez zębów ", "Igrzyska na kacu", "Mały ", "Dwa miliony dolarów napiwku", "Supersamiec" oraz "Gliniarze i Robbersonowie"