Łukasz Szewczyk17.11.2017 (12:09)7 komentarzy

Wybory Miss i Mistera Supranational oraz Miss Polski 2017 na żywo w Polsacie. Prowadzą m.in. Ibisz i Chylewska

W pierwszy weekend grudnia 2017 roku Krynica Zdrój już po raz trzeci stanie się światową stolicą piękna, a na antenie Telewizji Polsat poznamy dwie najpiękniejsze kobiety i najprzystojniejszego mężczyznę. Podczas Festiwalu Piękna 2017 wybrani zostaną: Miss Polski, Miss Supranational i po raz drugi Mister Supranational. Wśród prowadzących m.in. Krzysztof Ibisz i Paulina Chylewska.
W pierwszej kolejności niemal 80 kandydatek z całego świata walczyć będzie o tytuł najpiękniejszej kobiety, podczas 9. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności - Miss Supranational 2017. Polska jest gospodarzem Miss Supranational już po raz ósmy. Zgrupowanie Miss Supranational po raz drugi odbędzie się w dwóch krajach: w Polsce i na Słowacji Polskę będzie reprezentowała Miss Polski 2016 Paulina Maziarz. Widzowie będą mogli podziwiać kandydatki w sześciu odsłonach: w strojach narodowych, kostiumach kąpielowych Self-Collection, białych sukniach wieczorowych, w strojach sportowych Cardio Bunny, sukniach z kolekcji Ewy Minge oraz srebrnych sukniach, które przywiozą z własnych krajów. Nie zabraknie również gwiazd muzycznych. Na scenie wystąpi między innymi zdobywca trzeciego miejsca w Konkursie Eurowizji 2017 - mołdawski zespół Sunstroke Project. W programie również występy taneczne i wokalne oraz pokazy pirotechniczne na scenie.
Transmisja Miss Supranational 2017 w piątek (1 grudnia 2017 roku) od godziny 20.00 na antenie telewizji Polsat/. Galę międzynarodowego konkursu piękności poprowadzą Davina Reeves i Ivan Podrez.

Dzień później odbędzie się międzynarodowy konkursu dla mężczyzn - Mister Supranational 2017. Do Polski przyjadą panowie z blisko 40 krajów świata. Polskę będzie reprezentował Mister Polski 2016 Jan Dratwicki. Panowie wystąpią na scenie w kilku pokazach: m.in. w stylizacjach polskiego projektanta Claudiusa, w odsłonie streetowej Ozonee, w kolekcji kąpielowej Self-Collection. Galę Mister Supranational 2017 uświetnią swoim występem również gwiazdy wieczoru, a wśród Halina Mlynkova i Michał Szpak ze swoim eurowizyjnym hitem "Color Of Your Life". Najlepsza dziesiątka przystojnych mężczyzn zaprezentuje, specjalnie przygotowany na ten wieczór, występ ze śpiewaczką operową, Aleksandrą Szmyd.

Transmisja Miss Supranational 2017 w sobotę (2 grudnia 2017 roku) od godziny 20.00 na antenie telewizji Polsat/. Galę międzynarodowego konkursu dla mężczyzn poprowadzą Davina Reeves i Paulina Chylewska.

Grudniowy Festiwal Piękna 2017 na antenie Polsatu zakończy 28. finał konkursu Miss Polski 2017. O koronę walczyć będą 24 piękności, które do finału trafiły dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Podczas gali Miss Polski 2017 najpiękniejsze Polki pojawią się na scenie w zaskakującym pokazie bielizny projektu Ewy Bien, inspirowanym światowym show, tworzonym przez Victoria's Secret. Zaprezentują się też w premierowych projektach kostiumów kąpielowych marki Self Collection. A obecnie panujące trendy wyznaczy pokaz kolekcji z Atelier Joanny Muzyk. Finałowa dziesiątka wkroczy w krainę wielkich projektantów i zaprezentuje się w prestiżowych pokazach marki Tomaotomo oraz projektantki Violi Piekut. O oprawę muzyczną zadbają gwiazdy: Kasia Moś oraz zespół Feel. Taneczny popis na scenie zaprezentują czołowi polscy tancerze, a wśród nich Tomasz Barański.

Transmisja Miss Polski 2017 w niedzielę (3 grudnia 2017 roku) od godziny 20.00 na antenie telewizji Polsat/. Galę międzynarodowego konkursu dla mężczyzn poprowadzą Davina Reeves i Paulina Chylewska. Galę poprowadzi Krzysztof Ibisz, a towarzyszyć mu będą Paulina Sykut - Jeżyna, Agnieszka Hyży oraz Mister Polski 2017 Jakub Kucner.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Jak co roku polsat puszcza galę i z miłą chęcią ją oglądnę, a co ważne impreza odbywa się w Polsce.
 3  
Jak co roku polsat puszcza galę i z miłą chęcią ją oglądnę, a co ważne impreza odbywa się w Polsce.
Chcesz oglądać jakieś patyczaki ( obojga płci ) po dywanie ? Bitch, please. :)
 0  
@tykwa2 "Bitch, please. :)"
toż to wypowiedź w stylu @johnyB
Mamy Cię Ty wielonislckowcu !!!!! Buuuuuuuhahaha
 4  
Fajna impreza z fajnymi prowadzącymi ;) Fajnie, że polsat pokazuje takie rzeczy
 4  
pamiętam chyba pierwszą edycję właśnie w Polsce i wygrała polka i miny pozostałych dziewczyn. A szoł nudne, jedynie popatrzeć można jak na Fashion TV
 0  
Ciekawe która dała...prezent
 3  
@tykwa2 "Bitch, please. :)"
toż to wypowiedź w stylu @johnyB
Mamy Cię Ty wielonislckowcu !!!!! Buuuuuuuhahaha
dokładnie w stylu, zupełnie jak moje "Buuuuuuuuuuuahaha"
które czasem zapożyczasz..

co za beka ;D
 3