Łukasz Szewczyk17.11.2017 (12:22)9 komentarzy

Rusza kulinarny turniej z gwiazdami disco-polo w Polo TV

W sobotę (18 listopada 2017 roku) na antenie telewizji Polo TV zadebiutuje nowy program kulinarny "Disco Gary, czyli Rodzinne pary". W każdym odcinku rywalizować będą dwuosobowe drużyny, składające się z członków rodzin. Ich zmagania oceniać będzie jury złożone z profesjonalnego szefa kuchni oraz gwiazd disco polo.
"Disco gary" w Polo TV
"Disco Gary, czyli Rodzinne pary" to show kulinarne, w którym najważniejsza jest dobra zabawa i uśmiech. Dwie "rodzinne pary" rywalizować będą w pięciu konkurencjach: trzech o tematyce kulinarnej, jednej sprawnościowej oraz jednej merytorycznej. W każdym odcinku rywalizujące duety będą zaopatrywać się w potrzebne produkty w zaaranżowanej spiżarni sieci Groszek. Na wszystkich uczestników czekają nagrody w postaci sprzętu AGD Manta Kitchen.
W jury zasiądzie szef kuchni Marcin Budynek oraz gwiazdy muzyki dyskotekowej, m.in. Piękni i Młodzi, Czadoman, Mig, Boys, Etna, Basta, Mejk, Bqll i Weekend. Program poprowadzi Edyta Folwarska.

Premierowe odcinki programu "Disco Gary, czyli Rodzinne pary" będą nadawane w każdą sobotę o godz. 18:00 (od 18 listopada 2017 roku) na antenie Polo TV.. Powtórki będzie można obejrzeć w niedziele o godz. 15:35, w poniedziałki o godz. 20:00 oraz w piątki o godz. 16:00.

Przez cały tydzień na antenie Polo TV emitowane będą "Smaki Dnia" - krótkie podsumowania ostatniego odcinka "Disco Gary", z najśmieszniejszymi scenami i najbardziej ekscytującymi momentami.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Trochę żenada
 9  
może jeszcze program wieśniak roku ,tygodnia .Kicha roku lub tygodnia .
 9  
Wypieprzyć Polo TV z DVB-T.
Polo TV = Gówno TV.

Nienawidzę disco polo i nie wstydzę się do tego przyznać.
Nienawidzę też wesel i innych imprez z muzyką disco polo, na które nigdy nie chodzę.
 1  
Folwarska lubi jak na YouTube komentują jej cycki...
 3  
brak słów.
 7  
Wszystko drogie, emerytury tracą na wartości, to chociaż w telewizji będzie można sobie pooglądać. Więcej takich programów proszę w telewizji naziemnej.
 1  
Znowu spamujesz?????? Zmień chociaż tekst, bo niedobrze się robi gdy to widze po raz setny!!!
 6  
disco polo to rustykalna muzyka dla pospólstwa i niedorozwojów umysłowych
 3  
Jaki podpis taki komentarz.
 8