Łukasz Szewczyk17.11.2017 (13:19)53 komentarze

Eleven Sports uruchamia 4 kanał TV w Polsce i zmienia nazwy

W poniedziałek (20 listopada 2017 roku) Grupa Eleven Sports zmieni nazwy i logotypy kanałów telewizyjnych ze swojego portfolio. Rebranding związany jest ze startem nowego, czwartego kanału w Polsce.
Od najbliższego poniedziałku Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra będą nazywać się odpowiednio: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 3. Oprócz nowych nazw, otrzymają one również zmodyfikowane logotypy.
Kanały Eleven Sports w Polsce
Zmiany dotyczą jedynie nazw oraz logotypów i nie mają wpływu na program poszczególnych kanałów, których profil i zawartość zostaną zachowane. Rebranding związany jest ze startem nowego kanału i idącą za tym potrzebą ujednolicenia nazw w taki sposób, aby były spójne oraz bardziej czytelne dla odbiorców oraz ułatwiły efektywniejszą promocję marki.

Wraz ze zmianą nazw, także 20 listopada 2017 roku ruszy czwarty kanał - Eleven Sports 4. Przez pierwsze trzy miesiące będzie dostępny wyłącznie dla abonentów platformy nc+, w tym abonentów platformy nc+ w sieci Orange.W jakich pakietach nc+ będzie dostępny bez dodatkowych opłat?

W Eleven Sports 4 znajdą się transmisje, między innymi, meczów piłkarskich Bundesligi, Serie A, LaLiga Santander oraz Ligue 1 Conforama. W sumie w każdym pełnym sezonie na jego antenie pokazanych będzie minimum 250 meczów piłkarskich na żywo.

Aktualizacja:
Jak informuje nad nadawca, kwartalna wyłączność dla Eleven Sports 4 dotyczy wszystkich operatorów, zarówno satelitarnych jak i sieci kablowych. To oznacza, że czwarty kanał Eleven Sports u innych operatorów pojawi się najwcześniej w okolicach wiosny 2018 roku.

Komentarze (1 - 10 z 53)

To ja majac vectre mam czekac 3 miesiace zeby np obejrzec mecz ktory bedzie lecial na tym 4 kanale to sa jakies kpiny eleveny maja klientow kompletnie w d.... co jest cos nowego zawsze daja najpierw nc- najpierw im pozabierali prawa a teraz im liza d... lepiej bylo kiedys po staremu przed era nc -.
 21  
teraz będzie 4 razy więcej powtórek z powtórek ;)
 2  
A może chodzi o to że w CP będzie najwcześniej po 3 mce a nie tvk.
 6  
Chyba nie zrozumiałeś...
 6  
Super że będzie nowy kanał
 6  
No i teraz można kupić prawa do NBA :) na kolejne sezony.
 4  
a czy jak abonuje Eleven u innego operatora niż NC+ to jestem klientem GORSZEGO SORTU że mam czekać dłużej na 4 kanał???
 34  
Hmmm dokładnie,paranoja...
 21  
To jest bardzo niesprawiedliwe, ze tak wyróżnia się abonentów na tych lepszych i gorszych. Abonenci telewizji kablowych płacą nie małe pieniądze za dostęp do Eleven. Zagrywka Eleven poniżej pasa.
 29  
Jak to dobrze, że w tym miesiącu zrezygnowałem z Eleven Sports w UPC. Nie lubię nierównego traktowania widzów.
 20