Łukasz Szewczyk21.11.2017 (14:07)1 komentarz

Zamachowski, Szyc i Karolak w specjalnym odcinku "Milionerów" TVN

Zbigniew Zamachowski, Borys Szyc, Tomasz Karolak oraz Mateusz Winek staną do walki o wielkie pieniądze w specjalnym wydaniu "Milionerów". Gwiazdy "Listów do M. 3" zagrają w szczytnym celu - swoją wygraną przeznaczą dla podopiecznych Fundacji TVN "nie jesteś sam".
Zamachowski, Szyc i Karolak w specjalnym odcinku "Milionerów" TVN
12 pytań, trzy koła ratunkowe oraz dwa progi gwarantowane - tak walkę o milion złotych rozpoczną największe gwiazdy polskiego kina. Zbigniew Zamachowski oraz Borys Szyc jako pierwsi będą mieli okazję odpowiedzieć na niełatwe pytania prowadzącego. Które z nich przysporzy im największych trudności? Czy ich wiedza okaże się wystarczająca?

- Czeka nas niezwykle emocjonująca gra. To wspaniałe, że raz w roku możemy się spotkać i pomóc tym, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Nie zazdroszczę uczestnikom, ponieważ spoczywa na nich ogromna odpowiedzialność. Grają o pieniądze, które mają pomóc chorym dzieciom i dlatego każdy z nich chce zrobić wszystko, aby wygrać jak najwięcej - tłumaczy Hubert Urbański.
Druga para graczy to Tomasz Karolak oraz Mateusz Winek. Gwiazdy "Listów do M 3." muszą wykazać się wiedzą z różnych dziedzin - historia, film oraz bajki to tylko niektóre z nich. Cenną umiejętnością będzie także opanowanie emocji.

Emisja specjalnych odcinków "Milionerów" z udziałem gwiazd "Listów do M. 3" w środę i czwartek (6 i 7 grudnia 2017 roku) o godzinie 20.55 na antenie TVN.

Komentarze (1 - 1 z 1)

I suuuuuuuuuuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RMF FM kocham was!!!!!!!! 22.11.2017 (0:46:20)
 0