Łukasz Szewczyk22.11.2017 (14:25)83 komentarze

Canal+ już dostępny w internecie. Bez dekodera i długiej umowy. W jakiej cenie?

Canal+ rozpoczyna nową erę w Polsce i wkracza do internetu. Od teraz dostęp do filmowej, serialowej i sportowej oferty Canal+ możliwy jest dla każdego, kto posiada dostęp do internetu. Bez dekodera i długich umów z operatorem.
Internetowa platforma Player.pl zaprezentowała nową ofertę telewizyjną Player+, przygotowaną wspólnie z platformą nc+. Jedną z nowości jest Pakiet Canal+. Tym samym oferta Canal+ oficjalnie zadebiutowała w internecie. Dzięki temu internauci zyskali dostęp do oferty premium platformy nc+ (sportu na żywo, premier filmowych i seriali) bez konieczności podpisywania długich umów oraz bez potrzeby posiadania anteny satelitarnej czy kablówki.
W ramach Pakietu Canal+ klient otrzymuje dostęp do pełnej oferty Canal+ na żywo, czyli do 9 stacji: (Canal+, Canal+1, Canal+ Film, Canal+ Serial, Canal+ Family, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2 Canal+ NOW oraz Canal+ Discovery). Dodatkowo pakiet zawiera kolekcję Canal+ VOD oraz kanały z pakietu Start Extra, na który składają się: wszystkie kanały tematyczne nc+ (Ale Kino+, nSport+ Domo+, Planete+, Teletoon+, Kuchnia+, MiniMini+) oraz wybrane kanały z oferty TVN (TVN 24 HD, TVN 24 BIS, TVN Style HD, TVN Turbo HD, HGTV).

Dostęp do pakietu Canal+ wynosi 80 zł na miesiąc (30 dni). W cenę wliczony jest także dostęp do pakietu Start Extra.

Canal+ w Player+
Kanały Canal+ wchodzą także w skład Pakietu Max za 100 zł miesięcznie (30 dni) w ramach którego, oprócz pakietu Start Extra, dostępne są także kanały z pakietu Best TV (Fox HD, AXN, TNT HD, AMC, TLC HD, BBC Brit, AXN, MTV HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Eleven Sports 4, Disney Channel, National Geographic, Disney Junior, Cartoon Network, Nicelodeon).

Do powyższych można dokupić dodatkowo: trzy kanały HBO z biblioteką VOD (25 zł za 30 dni), trzy kanały z oferty Eleven Sports (15 zł za 30 dni) oraz bibliotekę VOD Canal+ Seriale Extra (15 zł za 30 dni).

Klienci korzystający z płatnej oferty kanałów oferowanych przez nc+ w ramach player+ będą zaliczani do bazy abonenckiej platformy nc+.

Najwyżej ocenione komentarze - zobacz wszystkie

buahahaha 80 PLN za ten pseudo kontent zwany "premium". C+ obecnie jest warte max 20 zł i to tylko dla zapaleńców ekstraklapy.
 90  
Za tę cenę mam hbo, nerflix, shomax w pakiecie ;) Jak oni chcą konkurować z zagranicą ?
 86  
Szukanie jeleni trwa dalej.....
 76  
Nie no, trzeba przyznać, że kogoś zdrowo yebneło.
Można było się wszystkiego spodziewać - nawet 50 zł, co i tak byłoby o 10-20 za dużo. Do strawienia byłaby oferta porównywalna cenowo z Netflixem w wersji HD za 43 miesięcznie.
Ale walnąć kuwA 80, to tylko oni mogli być do tego zdolni.
CENA ZAPOROWA!!!
Nie wiem jakich jeleni chcą na to złapać. DESPERATÓW! dla których pakiety Comforty plusy Extra plusy i inne srusy to zdzierstwo, ale za to 80 z miejsca zapłacą? Przywiązanych do słonecznej platformy, którzy jak głodne sępy się na to rzucą?
Może niech jeszcze ktoś powie, że to jest aż za 9 stacji! MEGA WYPASIONY KONTENT
Czemu by Canal+ nie miał pójść o krok dalej i namnożyć Canal+2 Canal+3 Canal+4... to by dopiero się opłacało brać!
Na taką ofertę wszyscy czekali :)))
Do jakiejś nagrody ją nominować :D
Król Julian leje ze śmiechu 22.11.2017 (14:43:11)
 71  
No chyba ich pogieło , góra 40 zł bym dał ale nie aż tyle, powodzenia im życzę w dalszym szukaniu jeleni ha ha.
 53  
Taką ceną za C+ w sieci to oni chyba chcą wmówić swoim abonentom, że płacąc 3-4 dychy za to samo na satelicie korzystają z mega super hiper łolaboga promocji i ludziska lećta po dekodery bo w internetach za to samo 2 razy drożej.
 48  
Aż strach pomyśleć ile by życzyli sobie za pakiet C+ gdyby mieli te prawa które ma Eleven sport ;) Oszaleli ;) Az tak cenna to nasza ekstra klapa nie jest
 40  
he he he jakis ponury zart ? Łącznie za 41zł mam dostęp HBO(HD/OD/GO), Cinemax, FilmBox,Eleven w kablu + dekoder z nagrywarką. Z czym do ludzi :-D
 39  
Śmiech na sali. Cena z kosmosu albo przynajmniej ze stratosfery. Za 80-100 zł to abonenci CP mają dostęp do FULL opcji z Elevenami i HBO w pakiecie. Powinniście zrobić osobno pakiet z C+Sport / Sport 2 / nSport i osobno z filmowymi. Za kanały sportowe jestem wstanie zapłacić 10 zł za filmowe 20 zł.

Już nie mówiąc o tym, że każecie sobie płacić za paczkę HBO lub Eleven dopiero po wykupieniu pakietu Extra za 20 zł z niepotrzebnymi kanałami. Skoro chcę oglądać sport w Eleven lub film w HBO to po co mi kanały ogólne?

Na szczęście tutaj konkurencję mamy.
I tak w Ipla lub WP Pilot kupimy Eleven za 15 zł a na stronie operatora za 15,90 zł. Bez niepotrzebnych pakietów startowych.
HBO niedługo ma wystartować ze swoją paczką i jeśli dadzą cenę 20-25zł lub nawet 30-40zł ale do oglądania na 2-3 kanałach jednocześnie to będzie super.

A canal+ niech dalej żyje wysokimi abonamentami.
 35  
Za tę cenę mam hbo go, netflix, shomax w pakiecie ;) Jak oni chcą konkurować z zagranicą ?
 32