Łukasz Szewczyk23.11.2017 (17:31)6 komentarzy

"The Voice Kids" od stycznia 2018 w TVP2. Jakie zasady? Kto w jury? Kto prowadzącym?

W styczniu 2018 roku telewizyjna Dwójka rozpocznie emisję muzycznego talent-show dla dzieci. Będzie to zapowiadana polska wersja programu "The Voice Kids". Co czeka widzów?
Jurorzy The Voice of Kids
"The Voice Kids" to muzyczny talent-show, który odniósł sukces na całym świecie. Format obecny jest już w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Teraz trafia do Polski. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału.
Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu są niemal takie same jak w "The Voice of Poland". Podczas "Przesłuchań w Ciemno" każdy z Trenerów skompletuje swoją drużynę złożoną z najlepszych dziecięcych głosów. Na etapie "Bitew" uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu "Sing Off", w którym Trenerzy wybiorą finalistów.

W Finale zwycięzca otrzyma nagrodę główną: możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tys. zł, które może zostać przeznaczone na dalszą edukację muzyczną. O tym, kto zostanie Najlepszym Głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS.

W pierwszej edycji "The Voice Kids" w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz zakręcony duet Tomson i Baron z zespołu Afromental.

W roli prowadzących program widzowie zobaczą sprawdzony duet Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan. Towarzyszyć im będzie Adam Zdrójkowski - młody aktor znany m.in. z serialu Rodzinka.pl.

Premiera programu "The Voice Kids" wyjątkowo 1 stycznia 2018 roku. Kolejne premierow odcinki będą emitowane w soboty o godz. 20.50 (od 6 stycznia 2018 roku) na antenie TVP2.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Awczraj pisało,że od30 grudnia,ale mieszaja.
 0  
Mieszajo kuraka z kaczoro xD
 0  
nie oglądam TVP(iSS)
 1  
ten chûj powyżej podaje się za mnie
 0  
Wolę oglądać se"Krzyżaków" z TuSSkiem:)
johnyB - ten prawdziwy 24.11.2017 (11:44:29)
 0  
Sratkowski-kwiatkowski beztalencie.Czy TVP juz nie moglo wziąć do jury kogoś ciekawszego
 0