Łukasz Szewczyk25.11.2017 (7:37)6 komentarzy

Filmowa oferta na święta z TVN Fabuła

Okres Świąt Bożego Narodzenia to magiczny czas pełen rodzinnych spotkań, rozmów przy choince i oczywiście prezentów. Stacja TVN Fabuła postanawia, już przed Bożym Narodzeniem, wprowadzić widzów w świąteczny nastrój i wieczornymi seansami ukoić nerwy tych, którzy są wyczerpani przygotowaniami i zakupami.
Filmowa oferta na święta z TVN Fabuła
Już 18 grudnia TVN Fabuła zaprasza na sensacyjny film "Dla niej wszystko". Russell Crowe, jako oddany mąż, zrobi wszystko żeby wyciągnąć z więzienia skazaną za morderstwo żonę. Jak skończy się historia tego małżeństwa?

22 grudnia, tuż przed Wigilią, w TVN Fabuła niezwykle klimatyczna i tajemnicza opowieść o Grace, która wraz z dziećmi czeka na powrót męża. Film "inni" to piękna Nicole Kidman jako krucha, blada i wystraszona kobieta stworzyła niesamowitą postać.
W Wigilię magiczny czas będzie można spędzić z filmem "Zaczarowana". Księżniczka, która zostaje wyrzucona z bajki trafia na Manhattan. Jak odnajdzie się w prawdziwym świecie? W poniedziałek, 25 grudnia widzów czeka kolejne bajkowe spotkanie. "Królewna Śnieżka" to mądry, zabawny i zaskakujący film familijny, przy którym dobrze będą bawili się zarówno rodzice, jak i dzieci. Julia Roberts jako Zła Królowa i Armie Hammer jako książę, gwarantują aktorstwo na najwyższym poziomie. Drugi dzień Świąt to idealna pora na kultową "Pretty Woman", czyli kolejne niezapomniane wcielenie Julii Roberts.

Emisja wszystkich filmów o godzinie 21.00.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Zapomniałem, że taki kanał istnieje.
 10  
No i co z tego, baranie?!
 8  
A ja nie zapomniałem i regularnie oglądam
ANTONIOOOOOOOOOOOOOOO 27.11.2017 (8:37:08)
 1  
Bo jesteś 100% gamoniem.
 2  
A na co mi oferta z filmami które były już w TVN 1567 razy w roku .
 3  
Święta, magiczny czas, spotkania, prezenty, choinka, TVN Fabuła, ukojenie nerwów ... film sensacyjny, więzienie, morderstwo. He, he. Wstęp pasuje do pierwszego akapitu jak pięść do oka.
 4