Łukasz Szewczyk25.11.2017 (7:53)1 komentarz

Od grudnia "SNL Polska" na żywo w ShowMax. Pierwszymi prowadzącymi Adamczyk i Biedroń

Już w grudniu 2017 roku internetowa platforma ShowMax rusza z polską edycją show "Saturday Night Live". Prowadzącym pierwszego odcinka nowego programu będzie Piotr Adamczyk. W kolejnych odcinkach zobaczymy m.in. Roberta Biedronia.
"SNL Polska" to lokalna wersja najsłynniejszego programu satyrycznego na świecie, czyli "Saturday Night Live", który już od 43 lat powstaje w studiu NBC na Rockefeller Plaza w Nowym Jorku. Jest to program instytucja. Co tydzień w sobotę wieczorem grupa aktorów komediowych wraz z gościem specjalnym w roli gospodarza odcinka, wystawia skecze, które komentują aktualne wydarzenia czy zjawiska społeczne. Do tego dochodzi wyjątkowy gość muzyczny oraz stały segment - Weekend Update, czyli parodia programu informacyjnego. Gość specjalny i zarazem gospodarz danego odcinka odgrywa kluczową rolę w jego powstawaniu. To wokół niego budowane jest całe show. Uczestniczy w procesie pisania skeczy, ich prób oraz występuje w kilku z nich. Osoba prowadzącego jest inspiracją dla całego zespołu twórczego.
- Polska edycja została stworzona na podstawie formatu i przy ścisłej współpracy ekipy amerykańskiej. Zespół produkcyjny i część obsady szkoliła się u twórców w Stanach Zjednoczonych. Dodatkowo producenci z USA będą towarzyszyć ekipie w pierwszym tygodniu produkcji polskiej wersji. Praca z najlepszymi na świecie jest ogromną inspiracją. Głęboko wierzymy, że dzięki zdobytej wiedzy, intensywnych przygotowaniach oraz niezwykłemu talentowi polskiej obsady stworzymy wyjątkowe show - powiedział Jurek Dzięgielewski, Head of Content Showmax CEE.

Obsada "Saturday Night Live" w ShowMax
Obsada "Saturday Night Live" w ShowMax
W polskiej edycji w obsadzie znaleźli się: Laura Breszka, Monika Babula, Karolina Piechota, Helena Ganjalyan, Magda Smalara, Michał Meyer, Michał Zieliński, Sebastian Stankiewicz, Szymon Mysłakowski, Mateusz Grydlik i Kamil Pruban.

Reżyserem "SNL Polska" jest Maciej Sobociński, Aleksandra Wolf jest główną scenarzystką,
a producentem wykonawczym jest firma Rochstar. Producenci kreatywni: ze strony Rochstar - Michał Górski oraz Bartosz Wąs. Ze strony Showmax - Jurek Dzięgielewski, Head of Content Showmax CEE.

Kiedy i gdzie oglądać?
Premiera programu "SNL Polska" zaplanowana jest na 2 grudnia 2017 roku o godz. 21.00. Kolejne odcinki będą nadawane w soboty o godzinie 21.00. Pogram będzie nadawany na żywo ze studia w Warszawie.

Cztery pierwsze odcinki będą emitowane na żywo także na YouTube (kanał SNL Polska) oraz na stronie www.showmax.com bez dodatkowych opłat. Odcinki na stronie serwisu będą widoczne nawet dla niezarejestrowanych użytkowników. Po zakończeniu transmisji program będzie można oglądać już tylko po rejestracji w serwisie ShowMax.


Przypomnijmy, że Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach - bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów. Mogą także skorzystać z funkcji Ściągnij i oglądać tytuły bez dostępu do internetu. Dodatkowo wczoraj wprowadzono subskrypcje długoterminowe, za które można płacić przelewem lub BLIK-iem.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Choć nie mam wykupionego abonamentu na Showmax'ie, to na darkwarez, ktoś... tam... na pewno wrzuci pierwszy odcinek SNL, go sobie ściągnę ZA DARMO.
 13