Łukasz Szewczyk28.11.2017 (13:41)2 komentarze

Player.pl z nową technologią redGalaxy

Grupa TVN podpisała z Atende Software umowę na dostarczenie platformy technologicznej redGalaxy dla serwisu player.
Nowy Player.pl
Stworzona i rozwijana przez Atende Software platforma technologiczna redGalaxy służy do budowy telewizji internetowej i umożliwia udostępnianie treści o bardzo wysokiej jakości praktycznie nieograniczonej liczbie widzów. Platforma składa się z całego zestawu narzędzi niezbędnych do oferowania usługi telewizji internetowej. Dotychczas player korzystał z usługi redGalaxy na potrzeby przechowywania, transkodowania i dystrybucji materiałów multimedialnych. Zawarta we wrześniu 2017 roku umowa rozszerza współpracę o komponent redGalaxy Portal, w oparciu o który zbudowany został nowy serwis player, wraz z modułem do zarządzania treścią.
Projekt wdrożeniowy został zrealizowany w niespełna trzy miesiące, a jego zwieńczeniem było przełączenie usługi player na nową platformę technologiczną, które zostało zrealizowane w nocy z dnia 21 na 22 listopada 2017 r. W ramach zawartej umowy Atende Software zajmie się również utrzymaniem systemu oraz rozwojem usługi.

Jednocześnie z wdrożeniem nowej platformy technologicznej użytkownicy uzyskali dostęp do player+, oferty w ramach usługi player, która jest efektem współpracy TVN i ITI Neovision. Player+ to najlepsza kolekcja kanałów na żywo, w tym kanałów premium CANAL+, programów i seriali TVN oraz bibliotek VOD od nc+.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Ciekawe kiedy zaktualizują aplikacje na Samsung TV bo tak aktualna jest tragiczna...
 4  
A wsparcia z chromecast jak nie było tak nie ma. Dla mnie osobiście to dyskwalifikacja
 1