Łukasz Szewczyk28.11.2017 (13:50)1 komentarz

Bojanowski, Ostaszewska, Kapusta i Dauksza z nagrodą Newsweeka

Wojciech Bojanowski, Agnieszka Dauksza, Paweł Kapusta oraz Maja Ostaszewska zostali laureatami V edycji konkursu Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej.
Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej
W kategorii Najlepszy materiał dziennikarski opublikowany drukiem, online, w telewizji bądź w radiu zwyciężył Wojciech Bojanowski za "Reportaż o Igorze Stachowiaku". Nagrodę za Najlepszą książkę z zakresu literatury faktu otrzymała Agnieszka Dauksza, autorka książki "Klub Aushwitz i inne kluby". W kategorii Najlepsze w Internecie zwyciężył Paweł Kapusta za materiał "Trudno ratować kogoś, kogo życie rozlało się po podłodze i kapie". W czwartej kategorii, za działalność publiczną, Kapituła konkursu wyróżniła Maję Ostaszewską.
Konkurs "Nagroda Newsweeka im. Teresy Torańskiej jest wspólną inicjatywą tygodnika Newsweek Polska oraz Fundacji im. Teresy Torańskiej. Misją konkursu jest propagowanie kultury słowa w życiu publicznym oraz promowanie autorów znaczących materiałów dziennikarskich i postaw prospołecznych.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Nagroda od Tomka Lisa dla Ostaszewskiej - tej KODziary ;) A gdzie nagroda dla rzekomego twórcy tej organizacji, pana Kijowskiego?
 1