Łukasz Szewczyk29.11.2017 (12:25)4 komentarze

Polska edycja reality-show "Zamiana żon" wiosną 2018 w TTV

Telewizja TTV na wiosną 2018 roku szykuje kontrowersyjną nowość. Tym razem, po wymianach dam z wieśniaczkami i dżentelmenów z wieśniakami, przyszedł czas na żony.
TTV
W każdym z odcinków polskiej edycji serii "Zamiana żon" zobaczymy dwie rodziny, które na pewien czas zamienią się żonami. Przekonamy się, czy sprawdzone recepty na szczęśliwe rodziny mają swoje zastosowanie w każdych warunkach i w każdej relacji. Zobaczymy, czy domownikom łatwo będzie zaadoptować się do nowych reguł wprowadzanych przez przybyłe gospodynie.
Program odsłoni przed widzami kurtynę, pod którą zobaczymy jak krańcowo różniące się od siebie rodziny, dokonują ważnych wyborów. Od wydatków, oczekiwań wobec partnerów, dzielenia obowiązków rodzicielskich, po zakupy, gotowanie, prace domowe. Dzięki temu, obie strony mogą nauczyć się czegoś o sobie i spojrzeć na swoją rodzinę z innej perspektywy. Czy mąż doceni swoją żonę, a żona swojego męża? To będzie prawdziwa eksplozja emocji.

"Zamiana żon" jest kolejnym programem TTV na licencji, bijącym rekordy popularności w 22 krajach na świecie. Format zdobył nagrodę BAFTA i Złotej Róży za najlepszy reality show. Realizację tej serii zajmie się firma Mass Koncept, która wyprodukowała dla TTV takie hity jak "Damy i wieśniaczki. PL", "Dżentelmeni i wieśniacy" , czy "Druga Twarz", "Kossakowski. Inicjacja", "Ostre cięcie" i "Przepustka".

Komentarze (1 - 4 z 4)

Ale to już było... na TV4
 4  
W łóżku też?
 3  
Jak będzie seks to oglądam
 2  
Też chce seksu
Swiezak czosnek czesio 30.11.2017 (14:49:21)
 2