Łukasz Szewczyk29.11.2017 (15:34)4 komentarze

TVN kręci drugi sezon serialu "Diagnoza". Premiera wiosną 2018. Co się wydarzy?

Lekarze Specjalistycznego Szpitala nr 4 w Rybniku wrócili na dyżur. Po sukcesie pierwszego sezonu serialu "Diagnoza", telewizja TVN rozpoczęła zdjęcia do nowej serii. W rolę głównej bohaterki - Anny Leśniewskiej ponownie wcieliła się, uwielbiana przez widzów, Maja Ostaszewska. Dalsze losy pełnej tajemnic neurochirurg obejrzymy już wiosną 2018 roku.
"Diagnoza 2"
Jak już informowaliśmy, pierwszy sezon serialu TVN "Diagnoza" oglądało średnio ponad 2,2 mln widzów. - Widzowie pokochali serial "Diagnoza" przede wszystkim za wspaniałe kreacje wybitnych aktorów teatralnych i filmowych. W tym sezonie do tego znakomitego grona dołączą fenomenalni Jan Englert oraz Łukasz Simlat - mówi Dorota Kośmicka, producent serialu.
Jak zapowiadają twórcy, nowy sezon podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Silne kobiece charaktery udowodnią, że to właśnie ta pozornie "słaba" płeć potrafi podnieść się po najmocniejszym ciosie i zawalczyć.

- Wydaje się, że Anna wie już wszystko o sobie oraz swojej przeszłości. Ale w kolejnej serii okaże się, że jest zupełnie inaczej... W jej życiu pozostało jeszcze wiele nierozwikłanych zagadek, a ważną rolę odgrywa w nich Artman. Leśniewska będzie musiała ponownie stawić mu czoła. Ale nowy sezon to także nowa intryga. Anna zostanie wplątana w poważną sprawę kryminalną. Żeby odkryć prawdę zmierzy się z ludźmi, którzy nie mają skrupułów... - dodaje Kasia Śliwińska-Kłosowicz, główna scenarzystka "Diagnozy".

Zdjęcia do nowego sezonu "Diagnozy" rozpoczęły się w połowie listopada 2017 roku. Serial kręcony jest m.in. w podwarszawskiej hali filmowej oraz w Rybniku. Prace na planie potrwają do marca 2018 roku.

Producentem realizującym, z ramienia DGA Studio, jest Dorota Kośmicka. Za scenariusz odpowiada zespół scenarzystów - Dana Łukasińska, Wojciech Lepianka i Tomasz Titkow,
pod kierunkiem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz, pomysłodawczyni serialu. Reżyserem formatującym jest Łukasz Palkowski, a kierownikiem produkcji Dagmara Bończyk. Zdjęcia realizuje Jeremi Prokopowicz, za montaż odpowiadają Piotr Kmiecik i Wojciech Mrówczyński. Autorami scenografii są Barbara Ostapowicz oraz Magda Widelska-Władyka, kostiumów - Dorota Williams, a charakteryzacji Monika Kaleta.

Komentarze (1 - 4 z 4)

kurski zazdrosci sukcesu :D
 6  
ale po co drugi sezon?
zrobi się tak jak M jak Mostowiaki, Klan i inne, to, że oglądalność jest - brawo, ale czy ciągnąć w nieskończoność to jest sposób na zbijanie kokosów z reklam.
 6  
te szmatlawe seriale ;powstaja tylko po to zeby gdzies poupychac reklamy,,,,,,wole obejrzec po raz setny alternatywy 4 niz te obecne badziewia,,,,,kto to wogole oglada nawet typowe janusze tego nie ogladaja
 3  
@Baba Jaga: widzisz tylko to, co chcesz widzieć, zupełnie jak nadprezes xD
johnyB - ten prawdziwy 30.11.2017 (18:21:37)
 0