Łukasz Szewczyk01.12.2017 (16:26)1 komentarz

Kim tak naprawdę był Jezus? Seria "Prawdziwy Jezus z Nazaretu" w grudniu na Planete+

Z okazji zbliżających się świąt kanał Planete+ przedstawi życiorys jednej z najbardziej wpływowych osób w historii ludzkości w czteroodcinkowej serii dokumentalnej "Prawdziwy Jezus z Nazaretu".
"Prawdziwy Jezus z Nazaretu"
Brytyjski aktor Robert Powell wcielił się w postać Jezusa z Nazaretu w słynnym telewizyjnym serialu z 1977r o tym samym tytule. Równo 40 lat po tym pamiętnym występie artysta postanawia odwiedzić Palestynę i na własną rękę przeprowadzić historyczne dochodzenie na temat tego, kim był Jezus Chrystus. Jego podróż widzowie Planete+ będą mogli śledzić w miniserialu dokumentalnym "Prawdziwy Jezus z Nazaretu".
W czasie swojej wędrówki Powell będzie chciał dotrzeć do samego serca biblijnych wydarzeń i źródeł obecnego chrześcijaństwa. Podróżując przez Nazaret, Betlejem, Sepforis i Jerozolimę, będzie chciał dowiedzieć się, kim był Jezus, jak żył i co wydarzyło się 2 tysiące lat temu, a także jakie wydarzenia mogły wpłynąć na to, że ten młody Żyd stał się dla świata kluczową postacią. Historyczne, archeologiczne, ale i psychologiczne śledztwo przyniesie niespodziewane efekty...

Premierowe odcinki serii "Prawdziwy Jezus z Nazaretu" w poniedziałki o godz. 22.00 (od 4 grudnia) na antenie Planete+.

Komentarze (1 - 1 z 1)

prawdziwy jezus nie byl tylko jest KRÓLEM WOLSKI.
 4