Łukasz Szewczyk01.12.2017 (19:32)5 komentarzy

"Sylwestrowa Impreska" w Radiu Eska i Eska TV. W telewizji bez reklam

Telewizja muzyczna Eska TV oraz Radio ESKA planują wspólną ramówkę sylwestrową pod hasłem "Sylwestrowa imprESKA". W ostatni dzień 2017 roku, od godziny 20.00 do białego rana Eska TV nadawać będzie 100 proc. programu - bez bloków reklamowych.
Sylwestrowa ImprESKA
- Konsekwentnie realizujemy strategię wzmacniania jednolitej marki ESKA. W tym roku zdecydowaliśmy o rezygnacji z udzielania zewnętrznych patronatów sylwestrowych na rzecz wzajemnego wspierania się telewizji i radia. W Sylwestra stawiamy nie tylko na efekt synergii programowej, ale przede wszystkim na szeroką crosspromocję wydarzenia na obu antenach. Będziemy chcieli przekonać naszych słuchaczy i widzów, że ESKA to adres pod który w Sylwestra warto się udać - mówi Andrzej Descours, Brand Manager ESKA.
Impreza sylwestrowa na antenie Eski TV zacznie się 31 grudnia 2017 roku już do godz. 12 i będzie trwać kilkanaście godzin. Stacja co godzinę będzie witać Nowy Rok wraz z mieszkańcami różnych części świata, zaczynając od Nowej Zelandii, Kiribati, Fidżi i Kamczatki a kończąc oczywiście na Polsce. Od godz. 20.00, czyli od momentu, gdy zaczyna się większość imprez sylwestrowych, z anteny Eski TV znikną reklamy i nadawany będzie wyłącznie program muzyczny - bloki teledysków oraz wejścia prowadzących.

- Telewizja muzyczna to idealny towarzysz wszystkich sylwestrowych domówek. Zapraszamy widzów do szalonej i radosnej zabawy w towarzystwie największych gwiazd ESKI oraz najlepszych imprezowych hitów. Oferujemy także podróż dookoła świata oraz praktyczne porady, które pomogą każdemu przygotować się do imprezy sylwestrowej i rozpocząć Nowy Rok z dobrym samopoczuciem - dodaje Andrzej Harasim, dyrektor programowy telewizji ESKA TV.

Na antenie Eski TV program sylwestrowy prowadzić będą Ola Kot wraz z gwiazdami poranka Radia ESKA, Krzysztofem "Jankesem" Jankowskim i Filipem "Rudanacją" Antonowiczem. Towarzyszyć im będą zaskakujący goście. Gospodarzem sylwestrowej "impreski", która rozpocznie się o godz. 20.00 na antenie Radia Eska będzie Jan Pirowski.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Adrian, nie Andrzej h.
 1  
No i niech sie starts uczy a nie wieczne reklamy tam
 2  
Choć raz do roku się da bez reklam co 3 piosenki
 9  
da sie, da sie !!
 1  
Adrian jest tylko jeden!
 0