Łukasz Szewczyk03.12.2017 (16:41)18

Władza na urodzinach Radia Maryja. Prezydent: "Dzięki Wam budujemy silną Polskę"

W weekend Radio Maryja świętowało swoje 26 urodziny. Na uroczystości tradycyjnie nie zabrakło czołowych polityków PiS. Odczytano także listy od prezesa PiS, prezydenta i premiera Polski.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

lepszy sort się odezwał ;)
Ten PiS-owski raj szybciej się rozpadnie niż prl ;)
I pozostawi więcej brudu niż skompromitowana PO
 0  
Sam nie jestem praktykujący. Księdza po kolędzie wpuszczam i nie mogę się doczekać kiedy wyjdzie ;D Ale fakty są takie,że Polska od stuleci = Chrześcijaństwo. Dlatego wszelkiej maści "lewactwo", musi się z ty POgodzić...

amen ;]
 9  
Są dumni bo Nie zdradzają Polski i Merkel i Putin nie ciągnie ich na smyczy a co POpaprańcy zapomnieli jak Matkę Boską w klapie nosili i w pierwszych rzędach w Kościele stali i śpiewali?
 11  
ruchać analnie piSS i DJ rydzyka w dupsko
 5  
Słychać wycie? Znakomicie!
 1  
Nie jestem ani za PO ani za PIS więc mam takie świeże spojrzenie na to co się teraz dzieje w polityce i w kościele .Powiem tak o Tadusz jest tak obłudnym człowiekiem że to co się dzieje w kościele przyprawia o mdłości te jego wypowiedzi o złodziejach gdzie gość tylko proś o datki od tych biednych ludzi emerytów na te swoje imperium , termy gdzie są nie rentowne lub tv trwam .KSIADZ TO DLA MNIE JEST KTOŚ TAKI GDZIE POMAGA BIEDNYM A NIE SIEJE PROPAGANDĘ A SAM MA ZA USZAMI I TO NIE MAŁO .Tacy księża na misjach to są księża a nie zwykły dorobkiewicz żerujący na biednych.Już dawno obalono mit że katolik to dobry człowiek bo jaka zajadłość jest u nich jak się zapyta o uchodźców a tu prezydent chwali radio ciekawi mnie za co? Za opluwanie tego bliźniego a potem się dziwią że młodzi mają kościół tam gdzie słonko nie dochodzi krótko ....hipokryzja i tyle pozdrawiam normalnych nie fanatyków
 2  
]
Twoja lewacka logika upraszczania i nie zrozumienia tematu, znowu daje o sobie znać ;]

1.Niepraktykujący, a wierzący, to bardzo duża różnica..
2.Rozumiem,ze próbujesz sprowadzić rozmowę do biznesów Rydzyka, ale ja nie pisałem o tym. Pisałem OGÓLNIE, o tym z czym Polska jest związana od początków swojego istnienia. To jest coś więcej,niż jeden ksiądz z biznesowym zacięciem :-)
3. może, albo "nimoże" - wylosuj sobie..

Zanim odpowiesz skontaktuj się ze swoim wielorakim mentorem.. koniecznie 2x, tak dla pewności ;D
 1  
Widzę coraz to większe podobieństwo do pewnego wielonikowca, zakompleksionego na moim punkcie ;D Tamten też często widzi w moich wpisach coś,czego tam nie ma.. dlatego moja diagnoza, co do jego stanu umysłu, jest jak najbardziej prawidłowa.
 2