Łukasz Szewczyk04.12.2017 (16:45)3 komentarze

Nickelodeon HD przekształci się w Nicktoons. Co w ramówce?

Viacom International Media Networks Polska wprowadzi do Polski nową markę . Na początku 2018 roku kontent stacji Nickelodeon HD zostanie poszerzony i wzmocniony pod nazwą Nicktoons. Oferta programowa marki skoncentruje się wyłącznie na serialach animowanych w jakości HD.
Nicktoons
Nicktoons to 24-godzinny kanał nadawany jakości HD, skierowany przede wszystkim do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. W ofercie programowej stacji znajdą się wyłącznie animacje, w tym najpopularniejsze i najzabawniejsze seriale animowane, o przygodach ulubionych bohaterów Nickelodeon. Nicktoons jest obecnie dostępny na 24 rynkach na całym świecie, obejmując swoim zasięgiem niemal 90 milionów gospodarstw domowych. W Polsce marka Nicktoons zadebiutuje w pierwszych miesiącach 2018 roku jako nowa nazwa kanału telewizyjnego nadawanego dotychczas pod marką Nickelodeon HD.
- Viacom International Media Networks jako lider wśród nadawców kanałów dziecięcych w Polsce konsekwentnie dywersyfikuje swoją ofertę wedle oczekiwań naszych widzów. Nicktoons to marka, która będzie wzmocnieniem portfolio kanałów dziecięcych Viacom International Media Networks Polska. Przekształcenie Nickelodeon HD w Nicktoons umożliwi nam dostarczenie naszym młodym widzom jeszcze większej ilości znakomitych animacji z udziałem ulubionych bohaterów Nickelodeon, w jakości HD, przez 24 godziny na dobę - mówi Daniel Reszka, ‎Vice President, Youth & Emerging Brands CEE - ‎Viacom International Media Networks Polska.

Stacje dziecięce z portfolio Viacom International Media Networks w 2017 roku (dane od 1 stycznia do 30 listopada) SHR w wysokości 14,3% w grupie docelowej 4-12. W ofercie znajdują się obecnie: skierowany do najmłodszych widzów (2-6 lat) Nick Jr., Nickelodeon
(4-15 lat) oraz Nickelodeon HD (4 - 12 lat).

Komentarze (1 - 3 z 3)

A w UPC oczywiscie brak tego kanału...
zdegustowany ofertą operstora 4.12.2017 (23:05:27)
 2  
Ahh no oczywiście UPC nie ma a najlepszym w tym to że ja mam UPC :) HURA! WOW WOW WOW WOW WOW WOW WOW WOW WOW!
 0  
Myśle że to są kłamstwa poniewarz były też informacje że stacja ruszy na początku stycznia 2018r i co nie ma ktoś tutaj robi niezłe plotki
 0