Łukasz Szewczyk06.12.2017 (7:03)13 komentarzy

Więcej kanałów TV za 0 zł na święta w nc+

W ramach oferty promocyjnej "+miesiąca", abonenci satelitarnej platformy nc+ zyskali promocyjny dostęp do oferty kanałów z wyższego pakietu abonamentowego.
Więcej kanałów TV za 0 zł na święta w nc+
W ramach świątecznej promocji, abonenci nc+ będą mogli bezpłatnie wypróbować kanały z wyższego pakietu. Abonenci posiadający pakiet Start+ zyskali dostęp do 72 kanałów z wyższych pakietów Comfort i Extra. Z kolei abonenci pakietu Comfort+ zyskali dostęp do 35 kanałów z wyższego pakietu Extra+.
Odkodowane kanały dostępne będą dla wszystkich abonentów od 5 grudnia 2017 roku do 4 stycznia 2018 roku.

Odkodowany dostęp do kanałów dotyczy także aplikacji nc+ GO.

Komentarze (1 - 10 z 13)

A ci, którzy mają Extra+, obejdą się podczas tej promocji smakiem...
 35  
A co dostają abonenci pakietu Extra?? Odpowiedz NC+ nic!
 24  
jak to co? gøwno
 30  
Mam abonament na Entry z Canal+ teraz mam Extra z Canal+
 7  
Hipokryzja pełną gębą tego dziwnego tworu, bełkot korporacyjno-marketingowy.W tym + miesiąca nie chodzi o realne korzyści dla wszystkich abonentów, lecz o stworzenie pozorów jacy jesteśmy wspaniałomyślni, niech pójdzie to w eter, i nie ważne że jest to ruchem nic nie znaczącym dla mających pakiet Extra, ale ciemnota znowu nie zrozumiała naszej szczodrobliwości.Tylko i wyłącznie wyciągniecie jak największej kasy, a nie satysfakcja abonenta jest głównym celem tego dziwoląga oferującego produkty nieadekwatne do ich wartości.
Znamiennym jest fakt że dotyczy to wszystkich ich żenujących akcji, a tym samym dyskwalifikuje postrzeganie jako poważnej platformy nie mającej racji bytu w polskiej przestrzeni medialnej.Konkluzja końcowa jest taka, zgubili relacje z rzeczywistością która ich przerosła.
 12  
nie dla wszystkich, bo ja mam superpremium i nie dostane żadnej zniżki w abonamencie przez ten miesiąc
 9  
A ci co płacą za Superpremium, tez zostali na lodzie.
 5  
Wypowiedzenie już zostało wysłane. Wyobraźcie sobie że nc+ zatrudnia firmy akwizytorskie wprowadzające klientów w błąd. Wczoraj do mnie zadzwonił jeden przedstawiciel oferując zniżkę na HBO 1,2,3 + HBO GO za 50 na 25 zł. Nigdzie w cenniku NC+ nie ma w ofercie takiego pakietu w cenie 50 zł. Co ciekawe w miejskich punktach wspomniany pakiet można mieć za 20 zł/m-c przy umowie na 6 m-cy. Wstyd dla nc+
 5  
A ja mając Superpremium, to co? Nie można było włączyć mi Eleven'ów????
 7  
Masz Superpremium siedź cicho taka jest odpowiedź nc+. ABONENCI POWINNI BYĆ TRAKTOWANI IDENTYCZNIE A NIE JEST PODZIAŁ. JEDNYM SŁOWEM W MARKETINGU PRACUJĄ DEBILE...
 2