Łukasz Szewczyk06.12.2017 (10:13)16 komentarzy

Spadki sprzedaży papierowych dzienników: Liderem Fakt, najwięcej traci Gazeta Wyborcza, zyskuje tylko Puls Biznesu

W dziesiątym miesiącu 2017 roku najpopularniejszym dziennikiem pozostaje Fakt - wynika z danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy. Największe spadek sprzedaży notuje Gazeta Wyborcza. Zyskuje tylko Puls Biznesu.
W październiku 2017 roku liderem, pod względem średniej sprzedaży dzienników ogólnopolskich, pozostaje dziennik Fakt z wynikiem 247,3 tys. egzemplarzy, co oznacza spadek o 7.3 proc. w ujęciu rocznym. Drugie miejsce rankingu sprzedaży zajmuje Super Express z wynikiem 121,2 tys. egz. (spadek o 10,61 proc.), natomiast na trzecim miejscu plasuje się Gazeta Wyborcza z wynikiem 102,1 tys. egz. (spadek o 25 proc.).
Kolejne miejsca sprzedaży zajmują: Rzeczpospolita - 47,6 tys. egz. (spadek o 8,5 proc.), Dziennik Gazeta Prawna - 39,7 tys. egz. (spadek o 13,2 proc.), Przegląd Sportowy - 25,1 tys. egz. (spadek o 7,5 proc.), Gazeta Polska Codziennie - 17,4 tys. egz. (spadek o 12,49 proc.), Puls Biznesu - 10,2 tys. egz. (wzrost o 3,5 proc.) oraz Parkiet - 4 tys. egz. (spadek o 8 proc.).

Komentarze (1 - 10 z 16)

Może dożyję czasu,gdy GW i sekta czerska upadną..tak szkodliwego środowiska nie było w historii Polski od czasu KPP i KPZU..i sie odrodziło dzieki sowietom,co ich przywieżli po szkoleniach w kujbyszewie i innych łubiankach i napłodzili po 1944
 19  
Spokojnie. GW traci w papierze, ale ma się dobrze w prenumeratach online :)
 17  
Obecna GW to sekta. No co sie dziwić ,ze traci czytelników. Poziom absurdu jaki ma miejsce na Czerskiej przekroczył masę krytyczną.
 16  
Eldorado dla gw to się skończyło ale do całkowitego upadku to jeszcze daleko. w Polsce jest ciągle dużo spadkobierców układu okrągłostołowego i lemingów , którzy mają kasę i kupują gw swoją ulubioną gazetkę tak jak kiedyś Trybunę Ludu.
 9  
Obecna GW to sekta.
Uczą się od Gazety Polskiej Codziennie i Naszego Dziennika ;)))))
 6  
Niestety, ciągle jeszcze są kupujący. Choć częsty jest obrazek, jak stary ubek czy inny kodomita po nabyciu rozgląda się i szybko chowa za pazuchę. Nawet i oni zaczynają rozumieć, że to obciach...
 6  
Niestety, ciągle jeszcze są kupujący. Choć częsty jest obrazek, jak stary ubek czy inny kodomita po nabyciu rozgląda się i szybko chowa za pazuchę. Nawet i oni zaczynają rozumieć, że to obciach...
Musisz strasznie marznąć na tej pogodzie stojąc pod kioskiem i obserwując tych wrogów jak chowają za pazuchę GW. Nie przeziębiłęś się ? Przynieść herbatki w termosie ?
 0  
Widzę że dobrze znasz ubeków, skoro wiesz że kupujący określoną gazetę to ubek :))))
 6  
p.s. a tymczasem na święta miłościwie nam panujący nierząd szykuje podwyżki
Sejm przyjął ustawę o rynku mocy. Będziemy płacić "opłata mocową".
Wraz ze galopujących wzrostem opłat żywności w ostatnim czasie to życie w tym kraju robi się coraz droższe.
Podwyżkę na pewno odczują przedsiębiorstwa i wszystko kolejny raz podrożeje, bo urządzenia nie pracują na pewno na powietrze.
No cóż trzeba spłacać zobowiązania wyborcze.
 0  
Widzę że dobrze znasz ubeków, skoro wiesz że kupujący określoną gazetę to ubek :))))
ty stosujesz ubeckie metody mały oszuście ;D Oszustwa, donosy, podszywanie się pod moją osobę - to są właśnie metody SB. Ale jak wiemy ty nie potrafisz spojrzeć prawdzie w oczy...
 3