Łukasz Szewczyk06.12.2017 (15:36)40 komentarzy

Sylwester w TVN na żywo z Warszawy. Na scenie Bajm, Chylińska, Kayah, Kombii, Perfect, Ira, Cleo

W ostatnią noc 2017 roku telewizja TVN ponownie dołączy się do walki o muzycznego widza. Stacja transmitować będzie sylwestrowy koncert z Warszawy, który zdominują polskie gwiazdy. Na scenie wystąpi również jamajski artysta OMI, twórca światowego hitu "Cheerleader".
Warszawa – Stolica Sylwestra 2017
W ostatni wieczór 2017 roku, na placu Bankowym warszawiacy, a także widzowie TVN będą się bawić w rytmie największych przebojów muzyki rozrywkowej. Wśród artystów, znajdą się najgorętsze nazwiska polskiej sceny muzycznej - Bajm, Kayah, Agnieszka Chylińska, Bracia, Ira, Blue Cafe, Kombii, Pectus, Grzegorz Hyży, Perfect, Kasia Kowalska, Ewelina Lisowska, Sound'N'Grace, Cleo, Mateusz Ziółko i Future Folk. Gościem specjalnym tegorocznej imprezy będzie jamajski piosenkarz OMI, zdobywca platynowej płyty w Australii, Danii i Szwecji za singiel "Hula Hoop". Zagra on m.in. swój hit "Cheerleader", który osiągnął blisko 1,5 mld. odtworzeń na youtube.com.
- Tegoroczny Sylwester to wiele niespodzianek, które szykujemy dla warszawiaków i widzów TVN. Tej nocy, na placu Bankowym i przed telewizorami rozpoczniemy świętowanie 40-lecia istnienia zespołu Bajm. Mogę zdradzić też, że po raz pierwszy, wspaniałe polski diwy: Beata Kozidrak i Kayah zagrają razem. Właśnie na naszej scenie! To nie jedyny duet w scenariuszu. Kayah wystąpi także z Grzegorzem Hyżym. Wykonają utwór promujący komedię romantyczną produkcji TVN, "Podatek od miłości". Zaprosiliśmy najlepszych z najlepszych. Wśród wykonawców znajdą się również uczestnicy naszych programów: Natalia Capelik - Muianga i Nick Sinckler. Gwarantujemy niesamowite multimedialne show i wspaniałą muzyczną rozrywkę - zapowiada Edward Miszczak, Dyrektor Programowy TVN.

Imprezę poprowadzą prezenterzy TVN: Agnieszka Woźniak Starak, Patricia Kazadi, Gabi Drzewiecka, Marcin Prokop, Olivier Janiak, a także Filip Chajzer. O choreografię widowiska zadbają Agustin Egurrola i tancerze z grupy VOLT. Przed biorącymi udział w imprezie ponad pięć godzin wspaniałej zabawy.

Dodatkowo Miasto Stołeczne Warszawa zaprosi do strefy promocyjnej, która stanie przy wejściu na teren imprezy (od strony al. Solidarności). Każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie w fotobudce albo nagrać życzenia noworoczne dla swoich bliskich lub dla całej Warszawy i jej mieszkańców. Życzenia zostaną opublikowane na oficjalnym profilu m.st. Warszawy w mediach społecznościowych oraz na oficjalnej stronie miasta. Dodatkowo atmosferę rozgrzeje herbata przygotowana z warszawskiej kranówki.

Zabawę na placu Bankowym w Warszawie zaczynamy punktualnie o godzinie 19.00, a Transmisja na antenie TVN i w serwisie Player 31 grudnia 2017 roku rozpocznie się o 19:45.

Komentarze (1 - 10 z 40)

najsłabiej na tle Polsatu i TVP
 28  
nie dorownuja ani tvp ani polsatowi, sa daleko w tyle za nimi
 27  
moze Cleo chociaz rozrusza coś publikę
 5  
moze Cleo chociaz rozrusza coś publikę
To samo pomyślałem. Cała nadzieja w Cleo. Facet tylko spojrzy na Olę Ciupę i Paulę Tomalę i aż robi się gorąco :)

Z listy wykonawców wnioskuję, że koncert będzie utrzymany w nieco rockowym klimacie, więc oby artyści zagrali swoje najbardziej energiczne utwory, ponieważ w minionym roku ludzie aż marzli pod sceną, kiedy leciały same ballady.
 34  
Dno, żenada,żadna konkurencja dla TVP i Polsatu.Powinni zaprosić swoich idoli do zaśpiewania w duecie np.KODOmistę Kijowskiego z tetryko-sklerotykiem Rzeplińskim.
 19  
Stolica obciachu 2017 a nie sylwestra.Ja bym dodał jeszcze duet Glonkiewicz z Trzaskowskim
 19  
Do TVP ma to się nijak. Dno. Jedynie CLEO na poziomie. Zostaje zatem tylko dylemat pomiędzy TVP a Polsatem ale chyba TVP się bardziej postarała coby nie mówić :)
 14  
To co Egurolla robi choreografię dla Sylwestra w TVP i w TVN?
 5  
Na Sylwestrze w Zakopanem (TVP2) wystąpi zespół KOMBI ze Sławomirem Łosowskim (założyciel kapeli i właściciel oryginalnej nazwy), a na Sylwestrze z TVN wystąpi zespół KOMBII (przez dwa "i") z Grzegorzem Skawińskim i Waldemarem Tkaczykiem. :)
 14  
A po 24 utworzymy łańcuch światła, żeby wszyscy wypici, szczęśliwie do domu trafili... ;D
 7