Łukasz Szewczyk06.12.2017 (16:52)1 komentarz

Will Smith będzie gospodarzem serii National Geographic "Była sobie planeta"

Aktor Will Smith będzie gospodarzem nowej 10-odcinkowej serii dokumentalnej "Była sobie planeta", której reżyserem jest nominowany do Oskara Darren Aronofsky, a producentem wyróżniona wieloma nagrodami Jane Root. Primera serii planowana jest na marzec 2018 roku.
Will Smith
Seria "Była sobie planeta" przedstawia niezwykłą historię Ziemi - naszej niezwykle zróżnicowanej planety, której wszystkie części są ze sobą połączone. Jej twórcy spróbują odpowiedzieć na pytanie, co sprawia, że jest ona wyjątkowa, i dlaczego, w przeciwieństwie do wielu niegościnnych zakątków kosmosu, rozwinęło się na niej życie. W kolejnych odcinkach pojawią się goście specjalni - słynni astronauci, którzy postrzegają Ziemię jako element wszechświata i odzwierciedlenie praw nauki. Każdy z nich podzieli się z widzami swoimi przemyśleniami i opowie, jak zapamiętał naszą planetę widzianą z kosmosu.
- Popularny na całym świecie aktor Will Smith oraz grupa słynnych astronautów, którzy odwiedzili przestrzeń kosmiczną wspólnie opowiedzą nam niezwykłe historie o naszym złożonym świecie - mówi Tim Pastore, prezes ds. produkcji i programów własnych National Geographic. - Niekonwencjonalne ujęcie tematu, które jest znakiem firmowym Aronofsky'ego i Root, sprawi, że seria będzie nie tylko ucztą dla oczu, ale także niezwykle uczącym doświadczeniem. Pokażemy życie w mikroskopijnej formie i bezkres wszechświata, aby nasi widzowie zobaczyli naszą planetę w całej jej okazałości i zachwycili się nią - dodał.

Will Smith nie jest jedyną sławną osobą, jaką zobaczymy w serii dokumentalnej "Była sobie planeta" - wystąpią w niej także legendarni astronauci. Wszyscy będą dzielić się z nami swoimi przemyśleniami i emocjami, opisywać dramatyczne i inspirujące wydarzenia oraz odwoływać się do nauki, aby wyjaśnić, jakie magiczne zrządzenia losu sprawiły, że życie nie tylko rozwinęło się, ale także przetrwało na Ziemi. Osobiste doświadczenia astronautów nawiązują do głównych wątków serii, czyli m.in. początków życia, śmierci, zdolności żywych organizmów do oddychania, skłonności do przemocy, ludzkiej inteligencji, poświęcenia i zmiany warunków panujących na planecie.

Światowa premiera serii, która została wyprodukowana przez spółki Nutopia i Protozoa Pictures, odbędzie się w marcu 2018 roku na antenie National Geographic w 172 krajach i 43 wersjach językowych.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Super - lubimy jego poczynania aktorskie .
 0