Łukasz Szewczyk06.12.2017 (17:27)1 komentarz

Multimedialna Gala 25-lecia Polsatu, "Wydarzenia" z teatru, specjalny poranek Polsat News

Telewizja Polsat świętuje swoje 25 urodziny. Już w poniedziałek (11 grudnia 2017 roku) na antenie Polsatu transmitowana będzie multimedialna Gala 25-lecia. Wcześniej Polsat News przygotowuje specjalny, urodzinowy poranek.
25 lat Polsatu
Na czas swojego jubileuszu Grupa Polsat przygotowuje kilka wydarzeń specjalnych. W sobotę 9 grudnia w godzinach 6.00 - 9.30 w Polsacie, a do godziny 11.00 w Polsacie News potrwa specjalny poranek poświęcony w całości jubileuszowi ćwierćwiecza Polsatu. Poranne pasmo, którego emisję stacja planuje z Teatru Wielkiego poprowadzą Mariusz Abramowicz i Beata Cholewińska, a współprowadzącym będzie Krzysztof Ibisz. Wypełnią je spotkania z gwiazdami i osobowościami sportu, kultury i estrady związanymi z telewizją Polsat. Widzowie będą mogli przypomnieć sobie najważniejsze programy i wydarzenia sportowe, sprzed lat, które stacja transmitowała.
W Z kolei w dniu 11 grudnia Jarosław Gugała poprowadzi z Teatru Wielkiego w Warszawie specjalne wydanie "Wydarzeń", a od godziny 20.00 zaprosimy widzów na trzy godzinne multimedialne show na żywo - "Galę 25-lecia Polsatu". Na scenie pojawią się m.in. Sylwia Grzeszczak, Perfect, Maryla Rodowicz, Agnieszka Chylińska, będą dokumentalne materiały wspominkowe.
Na koncert stacja zaprasza również w specjalnym zwiastunie w którym wystąpiły gwiazdy stacji: Joanna Liszowska, Dorota Gawryluk, Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Aneta Zając, Ewa Wachowicz, Krzysztof Ibisz, Jerzy Mielewski, Maciej Dowbor oraz... Chuck Norris. Łącznie dział autopromocji Telewizji Polsat zrealizował kilkanaście materiałów z udziałem gwiazd stacji. Widzowie mogą w nich zobaczyć i posłuchać wspomnień m.in. Mariusza Szczygła, Andrzeja Grabowskiego, Cezarego Żaka, Marcina Millera, zespołu Enej, czy Zygmunta Chajzera.

Kampania promująca "Galę 25- lecia Polsatu" potrwa do 11 grudnia, a prócz anteny głównej można ją oglądać również m.in. w Super Polsacie, Polsacie 2, Czwórce i Szóstce oraz w Internecie.

Komentarze (1 - 1 z 1)

A ja gratuluję Polsatowi tych 25 lat, bo przez ten czas udało się zrobić najchętniej oglądany kanał tv! A to jest sztuka, bo przecież jest konkurencja.
 0