Łukasz Szewczyk06.12.2017 (17:40)13 komentarzy

Cyfrowy Polsat na święta odkodował ponad 30 kanałów TV

Satelitarna platforma Cyfrowy Polsat dla swoich abonentów przygotowała świąteczny prezent - w tym roku jest to dostęp do nawet 33 kanałów tematycznych bez dodatkowych opłat.
św cp
Z "otwartego okna" klienci będą mogli korzystać aż przez miesiąc - od 6 grudnia 2017 roku do 7 stycznia 2018 roku Dostęp do kanałów oraz wybranych materiałów VOD możliwy będzie za pośrednictwem dekodera oraz na urządzeniach mobilnych - dla klientów posiadających aktywną opcję ON THE GO.
W ramach świątecznego prezentu w "otwartym oknie" znalazło się 17 kanałów filmowo-serialowych (13 Ulica, AMC HD, AXN HD, AXN Black, AXN White, AXN SPIN HD, CBS Action, CBS Europa, Comedy Central Family, Comedy Central HD, FOX HD, FOX Comedy HD, Kino TV, Paramount Channel HD, Sundance Channel HD, SCI FI, TNT HD), 4 kanały edukacyjne (DaVinci Learning, National Geographic HD, Nat Geo People HD, Nat Geo Wild HD), 5 kanałów lifestylowych (CBS Reality, E! Entertainment, LIFETIME, MTV Polska HD, VH1), 2 kanały sportowe (Extreme Sports HD, Golf Channel Polska) oraz 5 kanałów dla dzieci (Boomerang, Cartoon Network HD, Nickelodeon, Nickelodeon HD, Nick Jr).

Oprócz 33 kanałów telewizyjnych (na WWW lub mobilnie) użytkownicy serwisu Cyfrowy Polsat GO otrzymają dodatkowo paczkę materiałów VOD złożoną ze znanych i lubianych przez widzów tytułów dostępnych w portfolio kanału FOX. Będą to takie tytuły jak: "Egzorcysta", "Tata ma plan" czy "Atlanta".

Komentarze (1 - 10 z 13)

To już chyba tradycja że polszmat daje kanaly na swieta za darmo , a nc- pierwszy raz tak dało :P
 5  
Tyle kanałów a nawet jeden nie interesujący większość.
 4  
Bo to jest ilość
Ilość reklam ... dobrze, że jest hdd. Nagrywam i dopiero oglądam.
 4  
A ten dziadowski UPC coś planuje? Żadnego nowego programu od miesięcy. Na święta też nic? .... aż żenada to oglądać.

Bezruch w tej firmie, jakiego nigdy przedtem nie było. Teraz zajęli się tylko przejmowaniem konkurencji. Po co polepszać ofertę, jak można kogoś kupić .... ehh
 12  
Na ipla pojawiły sie 3 nowe kanały ale po paru godzinach juz ich nie ma.
 2  
To już chyba tradycja że polszmat daje kanaly na swieta za darmo , a nc- pierwszy raz tak dało :P
W NC+ to jest + miesiąca a nie żadne okno otwarte.Ten + miesiąca poza małymi wyjątkami jest co miesiąc choć nie zawsze zupełnie bezpłatnie.Częsciowo płatne są najczęściej opcje C+ i HBO.
 5  
Na ipla pojawiły sie 3 nowe kanały ale po paru godzinach juz ich nie ma.
Jakie ?
Co ciekawe pakiety w ipla zostały wzbogacone o dodatkowe kanały tv ;)
 0  
Czyli osoby które i tak mają dostęp w ramach abonamentu do tych kanałów są niejako strate ? ? ?
 1  
Nic nie dostałem. Mam je w pakiecie. Wczoraj złożyłem wypowiedzenie umowy na usługi tv i internet. Ten cały Smart dom to ściema. Nie możesz zrezygnować z którejś usługi bo zabierają rabaty na pozostałe. Chcąc zrezygnować z tv dowiedziałem się, że w tej sytuacji będę miał wyższy rachunek za neta o 50zł i 10zł za drugi numer.Wtakiej sytuacji odpuściłem sobie nie tylko tv ale mogłem jeszcze zrezygnować z internetu. Chcą klientów trzymać za jaja,albo utrzymujesz wszystko albo dopłacasz. Teraz do drugiego numeru będę dopłacał 10zł/mc jeszcze przez rok. Przed podpisaniem umowy z CP lub Plusem skonsultuj się z prawnikiem!!!
 5  
multimedia polska nie odkoduje nic .POLSAT jest bardziej do abonenta .
 4