Łukasz Szewczyk07.12.2017 (15:01)9 komentarzy

Polska premiera serialu "The Good Doctor" w TVP2

W grudniu 2017 roku telewizyjna Dwójka rozpocznie emisję nowego, medycznego serialu amerykańskiego "The Good Doctor". Jest to jednocześnie polska premiera produkcji twórców kultowego "Doktor House"
The Good Doctor
Głównym bohaterem nowego serialu jest Dr Shaun Murphy (Freddie Highmore), młody chirurg, u którego zdiagnozowano autyzm. Nie przeszkadza mu to jednak być wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Doktor Murphy dołącza do zespołu lekarzy chirurgów prestiżowego szpitala w Kalifornii. Ale czy ktoś, kto nie potrafi nawiązywać normalnych relacji uczuciowych z innymi ludźmi, będzie w stanie skutecznie ich leczyć?

Emisja premierowych odcinków serialu "The Good Doctor" w czwartki o godz. 21.05 (od 14 grudnia 2017 roku) na antenie TVP2.

Komentarze (1 - 9 z 9)

pasuje do dobrej zmiany, przecież wszędzie musi być dobrze, wiec soooo goood
 14  
Myślałem ze to dokumentalny o Chazanie
 8  
Ciekawy serial. Można popatrzeć.
 6  
Kolejny serial pod wiadomy elektorat.
 9  
Nie chcę zapeszać, ale wciąga od pierwszej minuty :)
 0  
Serial jest świetny , gra aktorska też jest bardzo dobra zwłaszcza jeśli chodzi o głównego bohatera. A co do realizmu to tylko serial a nie prawdziwe życie nie ma co oczekiwać że to będzie to samo w rzeczywistości. Serial to serial a rzeczywistość to rzeczywistość to są dwa różne światy.
 5  
świetnie zapowiadający się serial wejdzie do ramówki TVP a i tak trolle hejtują bo przecież "PiS"....
 6  
Bardzo fajny serial, plus dla tvp2, że w miarę szybko go wprowadzili ;)
 3  
Dokładnie taki sam komentarz co 3 miesiące temu na filmwebie serialu The Good Doctor? Tam pati i tu pati, znak w znak :D
 0