Łukasz Szewczyk11.12.2017 (17:07)27

TVN24 odwoła się od kary KRRiT. "Tendencyjny raport przygotowała osoba związana z TV Trwam"

Telewizja TVN24 odwoła się od decyzji KRRIT, która nakłada na stację karę w wysokości 1,5 mln zł. Jak twierdzi stacja, raport jest "skrajnie nieobiektywny" i został przygotowany dla KRRiT przez osobę związaną z mediami ojca Rydzyka, które na swoich łamach od lat krytykują Grupę TVN.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 27)

zamknąć tv trwam...........
 11  
TVN to telewizja dla obiboków co nie kalają się myśleniem :)
 13  


Kategorie
Wszystkie
Polska i Świat
Rodzina
Kościół
V Kolumna
Kogiel Magiel
wyświetl pełną wersję
KRRiT: TVN24 ukarane. Stacja ma zapłacić 1,48 mln zł!

TVN24 musi zapłacić karę w wysokości 1,48 mln złotych. To decyzja Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, która zapadła podczas posiedzenia 7 grudnia 2017 r. Chodzi o sposób relacjonowania grudniowego "puczu".

KRRiT prowadziła postępowanie w sprawie sposobu relacjonowania przez TVN24 wydarzeń w Sejmie i pod jego budynkiem w dniach 16-18 grudnia 2016 r. W opinii Rady, stacja naruszyła artykuł 18 ust. 1 i 3 ustawy o radiofonii i telewizji, propagując działania sprzeczne z prawem oraz sprzyjając zachowaniom zagrażającym bezpieczeństwu.

Organ przeanalizował kilkaset godzin materiałów z grudniowego "puczu" i podjął decyzję o nałożeniu na TVN24 kary w wysokości prawie półtora miliona złotych. Jak napisano w oficjalnym komunikacie, KRRiT nałożyła na spółkę TVN SA karę pieniężną w wysokości 1 479 000 złotych.

"Wymierzając karę Organ rozważył możliwości finansowe nadawcy. Wysokość kary, zgodnie z art. 53 ust. 1 ustawy o radiofonii i telewizji, została ustalona w oparciu o przesłankę rocznego przychodu nadawcy, osiągniętego w 2016 r. Górna granica kary wynosi 147 929 600 zł. Kara w kwocie 1 479 000 zł stanowi około 1% maksymalnej wysokości"- czytamy w oświadczeniu.
 1  
TVN się nie boi, bo chroni ją firma "farmazon". To nielegalna agencja ochrony, która od dawna broniła nietykalności także choćby specprezydenta Komorowskiego, czy TW"Bolka". Szef tej firmy to silny w gębie mężczyzna, który publicznie obrzucał epitetami filigranową, sympatyczną dziennikarkę TVP, która proponowała mu jedność i zgodę w narodzie. Obecnie prowadzone jest postępowanie karne w stosunku do tej bez koncesji działającej firmy. Takimi to ludźmi otaczały się "nasze" byłe głowy państwa. Wszędzie, także w tvn, miały miejsce tylko przekręty, lewizna, oszustwa, kłamstwa, zdrada, itd., itp. Ach, jak to im pasowało, a teraz skończył się ten "raj"...i jak to przeżyć?
 10  
Oj przepraszam za te słowa bo za bardzo POjechalem PO bandzie i mogę mieć za to nieprzyjemności
Znów PiSowska qrvo próbujesz się podemnie podszywać?
nie trudź się kaczy bobku- tu nikt mojego tekstu nie pomyli a taki żałosny wpis śmierdzi bardziej podróbą niż prezes kocimi szczynami :)
 3  
Niech bulą sqrwesyny.Ch*j im w dûpe za mieszanie mi w głowie!Gôwno prawda całą dobę hehe
 5  
Zaczyna się cenzura i to jest groźne ale nie potrwa to długo bo ludzie wyjdą na ulice po jakimś czasie,nawet koledzy Jarka mają go dość taki Frasyniuk gdzie był w opozycji nie może zdzierżyć co się teraz dzieje.
 2  
@Tytus22."cenzura",hahaha,frasyniuk hahaha.Qrwa jaka cenzura!To jest kwik o koryto platfusów i ich wspierających WSI24 głąbie!Mózg ci całkiem wypaliło od ich kłamliwego,qrewskiego całodobowego przekazu.Za podjudzanie i manipulowanie judasze muszą ponieść konsekwencje!
 3  
Paradoksalnie nawet mnie cieszy ta kary. Im prędzej Państwo PiSrael wykończy media koncesjonowane nad którymi ma jakąkolwiek kontrolę, tym prędzej pozostaną wyłącznie te media nad którymi nie ma żadnej kontroli. No chyba że przyjmie wzorce północnokoreańskie. Ale nawet mieszkańcy KRLD swoimi wypranymi mózgami są w stanie zdemaskować kłamstwa tamtejszej Kurwizji - ot dysonans poznawczy między tym co pokazuje telewizja a tym co widzą wokół siebie.
 0  
Niech bulą sqrwesyny.Ch*j im w dûpe za mieszanie mi w głowie!Gôwno prawda całą dobę hehe
@Tytus22."cenzura",hahaha,frasyniuk hahaha.Qrwa jaka cenzura!To jest kwik o koryto platfusów i ich wspierających WSI24 głąbie!Mózg ci całkiem wypaliło od ich kłamliwego,qrewskiego całodobowego przekazu.Za podjudzanie i manipulowanie judasze muszą ponieść konsekwencje!
Zejdziesz ze mnie QRVO PiSowska?!
w Waszym Dzienniku takie kawałki możesz serwować- w w tym szambie uwielbiacie się przecież pławić- sam prezes wraz z kotem tam regularnie srają.
 3